Kłucie w brzuchu podczas ruchu

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
minemarek44
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 20:03

Kłucie w brzuchu podczas ruchu

Post autor: minemarek44 »

Witam serdecznie
Mam 19 lat, odżywiam się zdrowo nie pale papierosów, nie piję, co prawda sportu nie uprawiam ale kocham długie spacery na łonie natury a mieszkam na wsi
Mój problem to coraz częstszy ból ( kłucie coś jakby mięśniowy ) z lewej strony brzucha zaraz obok mięśni brzucha ( tak to lokalizuję)
Zaczęło sie pare mieś temu myślałem że to "kolka" bo ból identyczny a i występował rzadko, teraz jest tak że jak gdzieś idę to po jakimś czasie losowo występuje ból przejde 10m i sie zacznie, czasem przejde 2km i nic nie ma
Ból odrazu ustępuje jak usiąde i odpoczne,5-10 min odpoczynku i po bólu ( czasem nawraca po wznowieniu ruchu)
nie mam mdłości ani nic tego rodzaju- tylko ból i tylko podczas chodzenia.
Na spacery chodzę zawsze raz dziennie od godzi 21 do 00:00 trasa ok 2-4 km róznie bywa - podaję tą inf gdyż może przez te chodzenie w nocy, w dzien mam zero aktywnosci fizycznej siedzę przed komputerem/ szkoła tyle.
Czy moje objawy coś Państwu mówią ? Czytał na temat bólu brzucha na internecie ale nie widziałem takiego przypadku
Jak naciskam w te miejsca ręką nic zero bólu
Dodam że czasem miewam szybkie bicie serca ale to tak ogólnie nie akurat podczas bólu.
Nie oczekuje dokładnej diagnozy gdyż wiem że jest nie możliwa, ale czy ten objaw coś Państwu sugeruje jakieś domysły? Dziekuje za rady
Pozdrawiam
Meneus

Re: Kłucie w brzuchu podczas ruchu

Post autor: Meneus »

Taki objaw może wskazywać na problemy gastryczne(zaburzenia czynnościowe jelit) ale też trzustkę.Nie wykluczam przyczyn kardiologicznych
Trzeba wykonać badania.Proszę się zgłosić do swojego lekarza I kontaktu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post