Męski problem

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Magdalenka
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 16 lut 2016, o 15:18

Męski problem

Post autor: Magdalenka »

Witam
Mam pytanie odnośnie męża. Występuje problem z uzyskaniem erekcji (tak silnej aby we mnie wszedł )i utrzymaniem jej (po prostu jest za miękki, czasami brakuje niewiele).Jaka moze bbyc przyczyna tego problemu?
Mąż był na wizycie u seksuologa(nie dostał rzadnych zalecen skierowan na badania tylko z miejsca na podstawie rozmowy dostał receptę na lek SILDENAFIL ACTAVIST(zdziwilo mnie to ze tak bez znalezienia przyczyny)
Mysle ze moze udac sie do urologa i wykonac komplet badan Prosze doradzic co trzeba zbadac?
Niebawem chce3my powiększyc rodzine.Stąd tez moje pytanie.Czy poczecie przy zastosowaniu tego leku ma jakis niekorzystny wplyw na zaplodnienie, ciążę dziecko?
Bardzo proszę o odpowiedz Nie wiem juz co robic
Magdalenka
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 16 lut 2016, o 15:18

Re: Męski problem

Post autor: Magdalenka »

jeszcze
Czy do urologa potrzebne jest skierowanie np od rodzinnego?
dimedicus

Re: Męski problem

Post autor: dimedicus »

Magdalenka pisze:Czy do urologa potrzebne jest skierowanie np od rodzinnego?
niestety ale tak,chyba,że prywatnie.
Magdalenka pisze:Czy poczecie przy zastosowaniu tego leku ma jakis niekorzystny wplyw na zaplodnienie, ciążę dziecko?
nie ma.
Magdalenka pisze:Mysle ze moze udac sie do urologa i wykonac komplet badan Prosze doradzic co trzeba zbadac?
zwykle przyczyn może być kilka,zaczynając od psychogennych,przemęczenie,brak witamin i minerałów a z innych,cukrzyca,problemy z kręgosłupem,zaburzenia hormonalne,nadciśnienie tętnicze,używki,zaburzenia krążenia,też wiek itd
Badania: testosteron,cukier,profil lipidowy
dodatkowo lekarz może zalecić(w zależności od stanu):badanie hormonów tarczycy,LH oraz prolaktyne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post