Prenatal DUO od 13 tygodnia ciąży do końca okresu karmienia

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Prenatal DUO od 13 tygodnia ciąży do końca okresu karmienia

Post autor: admin. med. »

Skład

Prenatal Classic - 30 tabl. - 1 tabletka zawiera: wapń 200mg, witamina C (kwas L-askorbinowy) 100mg, żelazo 60mg, cynk 25mg, niacyna 18mg, witamina E 7,38mg, witamina B6 2,6mg, witamina B1 1,84mg, witamina B2 1,7mg, witamina A 1200µg, kwas foliowy 800µg, jod 200µg, selen 35µg, witamina D3 (cholekalcyferol) 20µg, witamina B12 (cyjanokobalamina)4µg oraz substancje pomocnicze.

Prenatal DHA - 60 kaps. - 1 kapsułka zawiera: DHA (kwas dokozaheksaenowy z oleju rybiego) 300mg , EPA (kwas eikozapentaenowy z oleju rybiego) 39mg, witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu) 2mg oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

Prenatal Classic - 30 tabl. - Do postępowania dietetycznego u kobiet w ciąży i karmiących piersią: w ciąży zagrożonej niedokrwistością z niedoboru żelaza, w niedoborach jodu, w niedoborach witamin i składników mineralnych zwłaszcza żelaza, cynku i kwasu foliowego, w czasie obniżonej odporności i zwiększonej podatności na infekcje w ciąży, w profilaktyce wad cewy nerwowej, w czasie zwiększonego zapotrzebowania na witaminę D3.

Prenatal DHA - 60 kaps. - Do postępowania dietetycznego u kobiet od II trymestru ciąży i karmiących piersią: w przypadku niedoborów kwasu DHA w diecie, narażonych na zwiększone ryzyko porodu przedwczesnego i depresji poporodowej, w celu prawidłowego rozwoju układu nerwowego u dzieci w tym psychoruchowego i intelektualnego w przypadku niedoborów DHA w diecie matki, w celu prawidłowego rozwoju i funkcjonowania narządu wzroku u dzieci, zwłaszcza siatkówki oka, w przypadku niedoborów DHA w diecie matki, w celu zmniejszenia ryzyka rozwoju alergii u dzieci związanej z niedoborami DHA w diecie matki.

Działanie

Prenatal Duo to formuła zawierająca cholinę, DHA oraz kompleks niezbędnych składników wyselekcjonowanych pod względem korzystnego wpływu na matkę i dziecko w odpowiednio wysokich dawkach rekomendowanych przez PTG.
Prenatal Duo jest wskazany do postępowania dietetycznego u kobiet od 13 tygodnia ciąży do końca okresu karmienia w celu:
zapewnienia prawidłowego rozwoju mózgu i siatkówki oka dziecka,
wspierania prawidłowego rozwoju płodu,
zmniejszenia ryzyka rozwoju alergii u dziecka,
profilaktyki niedokrwistości i porodu przedwczesnego.

Dawkowanie

Najlepiej przyjmować 1 tabletkę Prenatal Classic oraz 1-2 kapsułki Prenatal DHA dziennie w trakcie posiłku.

Informacja

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.
Należy spożywać pod nadzorem lekarza.
Załączniki
prenatal-duo-classic.jpg
prenatal-duo-classic.jpg (13.61 KiB) Przejrzano 727 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post