Kłucie w prawym jądrze oraz ucisk nad penisem

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Adrianx
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2016, o 20:25

Kłucie w prawym jądrze oraz ucisk nad penisem

Post autor: Adrianx »

Witam, mój problem zaczął się od ucisku pod brzuchem a nad penisem po prawej stronie. Zgłosiłem się do urologa który po dosyć bolesnym badaniu stwierdził że może to być problem z przyczepkeim ( o ile dobrze pamiętam ) i skierował mnie na USG w szpitalu. Po USG urolog szpitalny stwierdził że nie widzi nic złego a moje bóle to początek przepukliny i zalecił tygodniowy odpoczynek. Minęło 3 dni a ja wciąż odczuwam lekki ucisk i dodatkowo lekkie kłucie w " z tyłu " prawego jądra ( może to być ból po padaniu ? ). Czy to jest normalne przy takiej diagnozie i czy muszę zgłosić sie z tym do szpitala ? I jeszcze zastanawia mnie czy po tym tygodniu mogę wrócić do treningów ?
Meneus

Re: Kłucie w prawym jądrze oraz ucisk nad penisem

Post autor: Meneus »

Adrianx pisze:Czy to jest normalne przy takiej diagnozie i czy muszę zgłosić sie z tym do szpitala ? I jeszcze zastanawia mnie czy po tym tygodniu mogę wrócić do treningów ?
Nie ma potrzeby hospitalizacji,nie ma tu jeszcze przepukliny ale mogą występować podane objawy ale podany objawy mogą też wynikać ze zmian w kręgosłupie,stanu zapalnego w układzie moczowym.Radzę zasięgnąć porady chirurg,który palpacyjnie spróbuje ustalić czy jest przepuklina,być może jest częściowe wprowadzenie jelita do kanału pachwinowego.Małe nie wymagają zaopatrzenia i nie muszą uwypuklać powłok brzusznych.Każdy wysiłek,nawet dźwiganie cięższych rzeczy czy parcie na stolec może pogorszyć stan i wymagać zabiegu chirurgicznego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post