Fundacja CMP - Czy Mogę Pomóc? Ratunek dla oka

Różne informacje,czasem dziwne a czasem bardzo interesujące, o badaniach medycznych
Asystentka

Fundacja CMP - Czy Mogę Pomóc? Ratunek dla oka

Post autor: Asystentka »

Centrum medyczne obiecuje sfinansowanie lub dofinansowanie operacji zaćmy
Fundacja CMP - Czy Mogę Pomóc? uruchomiła nowy projekt pod hasłem „Ratunek dla oka – bezpłatne operacje zaćmy”. Głównym celem akcji jest wsparcie osób - podopiecznych, u których zdiagnozowano zaćmę. Główną grupą docelową będą osoby po 60 rż.

Zabiegi będą wykonywane przy współpracy z Centrum Medycznym CMP, który jest założycielem i fundatorem Fundacji, a jednocześnie wykonawcą operacji zaćmy.

Akcja charytatywna będzie polegała na sfinansowaniu lub dofinansowaniu zabiegów operacji zaćmy w zależności od potrzeb podopiecznego.

Zaćma jest chorobą zwykle dotykającą osoby po 60 roku życia. Celem jest wsparcie dla pacjentów, którzy potrzebują operacji, termin NFZ jest odległy (zwykle sięga od roku do 3 lat) a na przeprowadzenie jej prywatnie nie mogą sobie pozwolić.

Obecnie CMP znajduje się w kilku miejscach w Warszawie; na Ursynowie (CMP Ursynów), Ochocie (CMP Ochota), Białołęce (CMP Białołęka), Woli (CMP Wola) oraz w Centrum na ul. Mariańskiej (CMP Mariańskiej) i ul. Chmielnej (CMP Chmmielna). Główna siedziba Centrum Medycznego CMP mieści się w Piasecznie przy ul. Puławskiej 49. CMP otworzyło też kolejny oddział w Piasecznie przy ul. Pawiej 7.

Więcej: informator-stolicy.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post