Ile czasu pracują lekarze w Polsce

Różne informacje,czasem dziwne a czasem bardzo interesujące, o badaniach medycznych
Asystentka

Ile czasu pracują lekarze w Polsce

Post autor: Asystentka »

NIL przeprowadzi ankietę - ile czasu pracują lekarze w Polsce?
Naczelna Izba Lekarska zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów do udziału w badaniu, mającym na celu pokazanie m.in. jaki jest ich rzeczywisty czas pracy.

NIL uważa, że dzięki temu badaniu będziemy mogli dokładnie powiedzieć, ile pracują lekarze. Badanie pokaże też, jaki jest stan kadr lekarzy specjalistów, czyli w jaki sposób specjaliści są zaangażowani w proces terapeutyczny w poszczególnych grupach chorób

Zaproszenie do udziału w badaniu będzie wysłane przez Ośrodek Studiów i Analiz Naczelnej Izby Lekarskiej do wybranych losowo lekarzy.

Izba prosi wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów, do których samorząd zwróci się z zaproszeniem, o wzięcie udziału w badaniu.

Wyniki badania będą także wykorzystane dla projektu Mapy potrzeb zdrowotnych – Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowanego przez Naczelną Izbę Lekarską na podstawie umowy z Ministerstwem Zdrowia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post