Guz na kręgosłupie

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Patrycjarz89
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2016, o 13:22

Guz na kręgosłupie

Post autor: Patrycjarz89 »

Witam. Mam pewien problem. Mam 27 lat i Jakis dwa lata temu zaobserwowałam u siebie guzka na kregoslupie nad ledzwiami. Guzek sie powiekszyl, od pewnego czasu kiedy jestem nawet lekko pochylona uciska mnie. Czesto dretwieja mi rece i nogi. Czy to cos powaznego? Dodam ze jakies 15 lat temu mialam usowanego kaszaka z glowy.. czy to moze byc kaszk? Co mam zrobic do jakiego lekarza sie udac i jakie badania wykonac poniewasz chciala bym zrobic to prywatnie. Patrycja
dimedicus

Re: Guz na kręgosłupie

Post autor: dimedicus »

Trudno mi będzie ocenić co to jest,a może być tłuszczak,włókniak,czyrak czy zatkana torbiel włosowa.(Nie wykluczam przepukliny)Z opisu wynik że uciska na nerw stąd podany objaw
Patrycjarz89 pisze:Czesto dretwieja mi rece i nogi.
W tym układzie wskazana jest wizyta u chirurga,sądzę za wskazane(badanie usg i rtg) i tu
chirurg może ocenić w badaniu fizykalnym od razu ale też może skierować na dodatkowe badania i ponowna wizyta(więc koszt wzrośnie dodatkowo),koszt orientacyjny diagnostyki ok 350-400zł
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post