Powrót do życia o stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Powrót do życia o stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych

Post autor: admin. med. »

Książka Powrót do życia, czyli o stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych inaczej powstała na podstawie doświadczeń i przemyśleń, które zbierałam od chwili wystąpienia u mnie pierwszych objawów stwardnienia rozsianego, otrzymania wiążącej diagnozy, aż do dziś, a więc roku 2010. Zawarłam w niej i krótko omówiłam stosowane przeze mnie techniki metody Silvy, terapię witaminową, dietę i mieszanki ziołowe. Jestem pewna, że wszystko to pomogło mi w utrzymaniu stanu zdrowia na stabilnym poziomie i umożliwiły normalne funkcjonowanie, zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym. Opisałam też dietę zalecaną dla osób dotkniętych chorobą nowotworową, a ponadto mieszanki ziołowe i techniki metody Silvy.
Moim pragnieniem jest przekazanie chorym na SM i choroby nowotworowe wiary i nadziei na wyzdrowienie.

Beata Peszko (z domu Pawłowska) urodziła się w Gdańsku w 1959 roku, jest absolwentką Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1990 roku wyjechała do Niemiec, gdzie trzy lata później, po pomyślnie zdanym egzaminie państwowym uzyskała prawo wykonywania zawodu aptekarza. W 1997 roku wystąpiły u niej pierwsze objawy SM. Nie zważając na diagnozę, w 2001 roku postanowiła zrealizować marzenia i otworzyła własną aptekę. W 2003 roku rozpoczęła kurs metody Silvy, a następnie samodoskonaliła się w kierunku niekonwencjonalnych metod leczenia. Autorka opisuje swoją własną drogę od momentu otrzymania diagnozy aż po dzień dzisiejszy.
Powrót do życia jest pierwszą publikacją autorki i jest efektem jej własnych doświadczeń i przemyśleń. Opisane są w niej stosowane przez autorkę techniki metody Silvy, terapia witaminowa, dieta oraz mieszanki ziołowe. Znalazło się też miejsce na niekonwencjonalne metody leczenia w przypadku chorób nowotworowych.
Przesłaniem tej książki jest pokazanie drogi w walce z chorobą, a osobom chorym na choroby powszechnie uważane za nieuleczalne danie nadziei na wyzdrowienie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post