Drżenie rąk a nerwica

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Kasia2016
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2016, o 19:39

Drżenie rąk a nerwica

Post autor: Kasia2016 »

Od jakiegos czasu nie potrafie zrobic herbaty a właściwie jej doniesc.. dodatkowo mam problemy z pamiecia... mam 28 lat
drTeresa

Re: Drżenie rąk a nerwica

Post autor: drTeresa »

Nie bardzo rozumiem w czym problem? Za mało Pani opisała swój stan.
Czy się Pani leczy na jakieś choroby, stosowane leki,jakieś badania neurologiczne? Wiek,czym się Pani zajmuje.
Opisane objawy nie muszą być związane z nerwicą,oczywiście stresy,nerwica może wystąpić jako drżenie rąk ale nie bardzo korelują z pamięcią.
Powinna się Pani udać do neurologa w celu wykonania badań.
Proszę też coś więcej napisać.
Kasia2016
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2016, o 19:39

Re: Drżenie rąk a nerwica

Post autor: Kasia2016 »

Na nic się nie leczę, leków też nie przyjmuję, można powiedziec ze żyję w biegu, nie mam czasu dobrze zjesc... czasami omijam pisiłki... można piwiedzieć ze próbuje pobudzic się kawą aż za nadto ale czasami obserwuje u siebie objawy naduzycia kawy.... wtedy siegam po magnez lub jakies witaminki typu vigor czy coś i tak w kółko... ogolnie mało się wysypiam, mam niskie ciśnienie, z jednej strony... osłabienie z drugiej pobudzenie....
drTeresa

Re: Drżenie rąk a nerwica

Post autor: drTeresa »

Powiem tak,może brutalnie, ale, to sama pani jest sobie winna,takiemu stanowi!
Jeśli nie zmieni pani stylu życia,to może być tylko gorzej i na pewno będzie, zaczną się problemy kardiologiczne,gastrologiczne itd.
Wypoczynek unormowany,posiłki regularne, stałe godzinowo posiłki i dużo spacerów (jakieś zajęcia, np pływanie,rowerek,może nordic walking,aerobik)
To pani życie a jak będzie dalej,to tylko już zależy od pani!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post