Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
dimedicus

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: dimedicus »

Jeśli chodzi o mięczak,to zwykle przechodzi w ciągu kilku miesięcy ale gorzej jest z grzybicą,ta nie przejdzie sama
Arturo_91
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 19:03

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: Arturo_91 »

Jeszcze mam takie pytanie, mianowicie: lepiej penisa myć w żelu do higieny intymnej AA dla mężczyzn czy szarym mydłem biały jeleń. Odpowiedz proszę uzasadnić. Dziękuję z góry :)
dimedicus

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: dimedicus »

Mydło zmienia pH a żele są neutralne
Arturo_91
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 19:03

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: Arturo_91 »

Witam,
Ostatnio mięczaki nie pojawiają mi się w okolicach owłosienia łonowego, nie depiluję się już także wszystko jest okej. Natomiast mam znowu inny problem, mianowicie , czasami swędzi mnie moszna i jest ona cały czas czerwona, nie wiem czy to jakaś grzybica czy co... myślałem po prostu, że zmienila ona kolor po tych moich kuracjach , gdzie igła sterylną wydłubywałem mięczaki z okolic włosów lonowych a potem wysmarowałem te miejsca spirytusowym roztworem jodyny i myślę, że jodyna mogla tez dostać się na moszne, a raczej na pewno dostala, tylko to było ok. 3 miesięcy temu... wiec jeśli by to była reakacja na jodyne to by już przeszla. Poniżej w linkach zamieszczam zdjęcia:

1. postimg.org/image/f9jgmtpzl/
2. postimg.org/image/kyzp74w5t/
3. postimg.org/image/rdyq3t2vl/
4. postimg.org/image/eb33kjcnl/

Proszę o jakaś ocene na co to wygląda, co jest z moją moszna nie tak? Co stosować na to? tylko błagam, żadnych maści ani smarowideł , bo wepchałem tam już tyle chemii z różnych leczniczych specyfików , że mam dość, jakieś naturalne sposoby i/lub środki doustne, co brac aby to przszło. Czy ten stan jest groźny? Proszę o szybką odpowiedź, Pozdrawiam.
dimedicus

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: dimedicus »

To objaw grzybiczy,często taki objaw jest też po smarowaniu sterydami.
Można spróbować przemywać woda utlenioną,kilka razy dziennie(odkaża) można stosować też leki doustne przeciwhistaminowe.Jednak skuteczne może być zastosowanie kremu przeciwgrzybiczego.Podejść do dermatologa albo do lek ogólnego.
Dokładnie po każdym myciu osuszać,przewiewne majtki
Arturo_91
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 19:03

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: Arturo_91 »

A samo może to przejść? I czy taki stan grzybiczy moszny jest groźny?
dimedicus

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: dimedicus »

Nie jest groźny dla życia ale musi być leczony,może powodować nadżerki,infekcje w innych częściach organizmu i ciała. Samo nie przejdzie,bez leczenia,czym dłużej trwa tym leczenie jest cięższe,dłuższe.
Arturo_91
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 19:03

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: Arturo_91 »

A mozna to leczyc octaniseptem? I co jeszcze ewentualnie na to brac?
dimedicus

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: dimedicus »

Octenisept? można spróbować ale za wynik pozytywny nie ręczę. raczej stosuje się wspomagająco jak leczniczo.
Arturo_91
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 19:03

Re: Zmiany po goleniu miejsc intymnych

Post autor: Arturo_91 »

Prosilbym aby Pan wymienil kilka srodkow na skore jak i tych doustnych na taki stan.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post