problem z zmiennym rytmem wypróżnień?

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
Dwalin
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2016, o 09:51

problem z zmiennym rytmem wypróżnień?

Post autor: Dwalin »

Dzień dobry
Piszę tutaj z nadzieją na informację co może mi dolegać.
Zacznę od tego, że choruję na schizofrenię, ale nie z nią jest problem. Biorę natomiast leki następujące: Abilify, Olanzapina, Escitelopram, Proplanolol i Promazynę. Nie wiem czy te leki mają jakis wpływ na problem, ale należny o nich powiedzieć. Używek żadnych nie biorę, to z racji leków. Dieta tez raczej normalna. Bez szaleństw. Otóż od jakiegoś czasu strasznie się pocę. Dosłownie pot leje się ze mnie szczególnie pachy, plecy, głowa. Do tego mam problemy z brzuchem. boli często i przez cały czas utrzymują się stolce rzadkie i łapiące w różnych momentach, tak że nie sposób ich utrzymać. Kilka razy ledwo zdążyłem do ubikacji. Do tego także czuję mdłości i ogólne osłabienie. Robiłem wyniki krwi i moczu jednak podobno wszystko jest w normie. Mam jeszcze zrobić badanie USG brzucha. Jak tylko zrobie dam znać. Słyszałem, że to wszystko może się wiązać z jakimiś chorobami układu pokarmowego albo z tarczycą. Jak coś jeszcze sobie przypomnę dam znać. Bardzo liczyłbym na pomoc. Dziękuje.
dimedicus

Re: problem z zmiennym rytmem wypróżnień?

Post autor: dimedicus »

Dwalin pisze:Abilify, Olanzapina, Escitelopram, Proplanolol i Escitalopramę.
Escitalopram, Propranolol
Dwalin pisze:Słyszałem, że to wszystko może się wiązać z jakimiś chorobami układu pokarmowego albo z tarczycą.
może i tak być ale stosowane leki, jako sutki uboczne, takie mają objawy, jak opisane przez pana np Escitalopram, Escitalopram, wzmożone pocenie.
Wszystkie podane leki jako skutek uboczny, zaburzenia gastryczne.
Oczywiście można sprawdzić tarczycę, czy też przypadkiem coś się nie dzieje
Podane leki nie wchodzą w interakcje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post