Starsza osoba/cieżki stan po udarze

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Janusz654
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2016, o 13:46

Starsza osoba/cieżki stan po udarze

Post autor: Janusz654 »

Witam,
Jakieś 2lata temu starsza osoba w mojej rodzinie miała udar móżdżku. Miała lewą stronę niewładną. Ostatnio się jej pogorszyło: ciagle kogoś woła, nawet jezeli ten ktoś jest obok niej, ciągle jeść, mimo że właśnie jest karmiona. Pampersy i traci kontakt ze światem, non stop się drze. Widzę, wszyscy już mają dość, są psychicznie zmęczni a do tego praca, dom, niewyspanie - ta osoba się drze całą noc. Lekarze nie wiedzą co to jest i leki nie pomagają.

Pewnie to nie tylko w mojej rodzinie tak jest, jak Wy sobie radzicie z takim czymś? Nie myślicie, że lepiej pomóc zejść takiej osobie z tego świata?

pozdrawiam
JS
drTeresa

Re: Starsza osoba/cieżki stan po udarze

Post autor: drTeresa »

Janusz654 pisze:Lekarze nie wiedzą co to jest i leki nie pomagają.
wiedzą na pewno ale niestety na to nie ma leczenia.Co można w takich stanach,zwykle stosuje się leki psychotropowe.(czy odpowiednio dobrane? tego nie wiem ale są różne (tylko na receptę).
Nie państwo są jedyni w takiej sytuacji,takich sytuacji znam na "pęczki" ba nawet wiele gorszych stanów.
Niestety tu tylko pomoże farmakologia.
Jak zaznaczyłam,nie znam stanu a opieram się tylko na enigmatycznym opisie,więc zalecam konsultacje z psychiatrą albo neurologiem a wdroży odpowiednie leczenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post