Kłujący ból po oddaniu moczu

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
salek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 16 sty 2016, o 10:15

Kłujący ból po oddaniu moczu

Post autor: salek »

Od jakichś kilku dni odczuwam kłujący ból po oddaniu moczu i pojawia się on tylko wtedy. Dodatkowo ujście cewki moczowej delikatnie w tym zwężeniu jest zaczerwienione i zauważyłem, że chyba pojawiła się też jakaś wydzielina bo na bokserkach mam białe plamki. Zaczęło się to jakoś zaraz po tym jak uprawiałem z partnerką kilkugodzinny seks i na początku żołądź na czubku był zaczerwieniony a później to zeszło i zaczęło się kłucie po wysikaniu. Domyślam się, że to może być zapalenie cewki moczowej albo jakieś inne zakażenie bakteryjne i pytanie czy są na to jakieś leki bez recepty? Mogła mnie tym zarazić partnerka zważając na to, że nie zawsze używaliśmy prezerwatyw? I czy przy używaniu gumek w takim przypadku można uprawiać seks i co z seksem oralnym?
dimedicus

Re: Kłujący ból po oddaniu moczu

Post autor: dimedicus »

Opisane objawy wskazują na infekcje bakteryjną,bardzo możliwe że to rzęsistek czy inna bakteria.Niestety nie ma domowego sposobu a tylko antybiotyk. Można się posiłkować lekami na infekcje,stany zapalne,bakteryjne,jednak czy pomoże to już inna sprawa(Urofuraginum,Żuravit)
Może być przeniesiona infekcja od partner-a/ki ale nie musi.Można wykonać badanie moczu(ok 8 zł)
salek pisze:I czy przy używaniu gumek w takim przypadku można uprawiać seks i co z seksem oralnym?
nie ma przeciwwskazań
salek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 16 sty 2016, o 10:15

Re: Kłujący ból po oddaniu moczu

Post autor: salek »

Po antybiotyk niestety nie mogę się udać, bo nie mam aktualnie ubezpieczenia więc muszę spróbować leków bez recepty. A czy urointima furagiactive też może być? Partnerka posiada takie tabletki a jak to nie pomoże to udam się do apteki po urofuraginum. I czy może się okazać, że to po prostu zapalenie pęcherza? A w przypadku seksu oralnego nie przenoszą się jakieś bakterie w ten sposób do jamy ustnej?
carboczar

Re: Kłujący ból po oddaniu moczu

Post autor: carboczar »

salek pisze:A czy urointima furagiactive też może być?
Może być stosowana
salek pisze:czy może się okazać, że to po prostu zapalenie pęcherza?
raczej wątpliwe ale bez badania nie ocenimy
salek pisze:A w przypadku seksu oralnego nie przenoszą się jakieś bakterie w ten sposób do jamy ustnej?
to jest możliwe
salek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 16 sty 2016, o 10:15

Re: Kłujący ból po oddaniu moczu

Post autor: salek »

Stosowałem neofuragine jakoś od wtorku czyli średnio niecałe 6 dni. Do 4 dnia było lepiej, podczas oddawania moczu rano bolało mnie tylko delikatnie. Tej wydzieliny na bokserkach też już nie było widać. Od 2 dni zaczęło mnie lekko kłuć przy każdym oddawaniu moczu a wcześniej tylko rano. Dzisiaj kończy mi się opakowanie i oddając mocz rano czułem podobny ból jak przed rozpoczęciem kuracji. Co mam teraz zrobić jak nie mam ubezpieczenia i nie mogę udać sie do lekarza? Powtórzyć tą kurację za kilka dni, czy kupić kolejne opakowanie i kontynuować? Podobno leczenie ma trwać 7-8 dni a mi się skończyło już opakowanie a brałem tyle ile jest tam napisane
dimedicus

Re: Kłujący ból po oddaniu moczu

Post autor: dimedicus »

salek pisze: kupić kolejne opakowanie i kontynuować?
lub udać się do lekarza po mocniejsze leki.
I dużo pić np wodę z cytryną
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post