Czy to może być nerwica?

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
ewelina555
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2016, o 14:04

Czy to może być nerwica?

Post autor: ewelina555 »

Witam jestem bardzo nerwowa osoba. Mam 21 lat miewałam już różne dolegliwości niektóre wywołane przez swoja podświadomość wszystko za bardzo wyolbrzymiam boje się o wszystkich nawet tym ze koniec świata ma być może to głupie ale po nocach spać nie mogę. Jak mnie coś zaboli za kłuje od razu myślę o najgorszym. Miałam uciski głowy kołatania serca bóle żołądka. Nie wiem czy to przez nerwy? Łatwo wybucham. A najgorsze jest to ze jestem mężatką i nie mogę spać z mężem z powodu chrapania jego ale naprawdę on masakrycznie chrapie i nie wiem co mam z tym zrobić jak tylko słyszę ze zaczyna pochrapywać ciśnienie mi skacze i nerwy aż się gotują we mnie! nie wiem jak to pokonać żeby mi to nie przeszkadzało? on do lekarza nie chce iść bo twierdzi że nic nie pomoże mu a ja niestety muszę spać osobno. Co mogę na to poradzić. Brałam kiedyś tabletki na uspokojenie Kalms ale nic nie dawało
drTeresa

Re: Czy to może być nerwica?

Post autor: drTeresa »

Pani objawy wskazują na nerwice a robiono jakieś badania tak dla pewności??? Chociaż by zwykłe ekg serducha tak dla uspokojenia swoich obaw. Co do chrapania męża,dopóki SIĘ NIE UDA DO LEKARZA nic się nie poradzi,jedynie....wynosić się z sypialni.Niestety to osoby znerwicowane mają wrażliwy słuch i przeszkadza wiele czynników zew. jak właśnie chrapanie,muzyka itd..
Tabletki uspokajające na nerwice, za bardzo nie pomogą może troszkę wycisza ale jak organizm się do nich przyzwyczai to nic nie da..osobiście polecam terapię, naprawdę warto spróbować.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post