Omdlenie i wymioty a tomografia

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Ewelina00
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 4 lis 2016, o 13:12

Omdlenie i wymioty a tomografia

Post autor: Ewelina00 »

Rok temu zemdlalam w pokoju i uderzylam tyłem głowy o podłogę. Nie wiem jak długo to trwalo ale obudzilam sie obok łóżka. Powoli wstalam i bylam zielona, a usta byly fioletowe. Od razu zrobilo mi sie niedobrze i zwymiotowalam. Bylam u lekarza lecz lekarz (za granicą) podotykal i stwierdził, ze wszystko jest ok i powinnam brac paracetamol 4x dziennie. Przez kolejne 2 tygodnie z kazdym krokiem czulam jakby ktos uderzal i sciskal mi głowę. Nie mialam tomografii a czesto boli mnie glowa. Okropne uczucie scisku gdy jade np samochodem i zjezdzam nagle ze wzniesienia. Najczesciej boli mnie czubek glowy i trochę tak z tylu. Musze brac kilka tabletek aby przeszlo. Czy powinnam mimo wszystko zgłosić sie do neurologa aby skontrolować czy wszystko jest ok po uderzeniu? Gdy ostatnio przypadkowo uderzylam sie w glowe od razu mialam czarno przed oczami i mdłości.
drTeresa

Re: Omdlenie i wymioty a tomografia

Post autor: drTeresa »

Ewelina00 pisze: Bylam u lekarza lecz lekarz (za granicą) podotykal i stwierdził, ze wszystko jest ok i powinnam brac paracetamol 4x dziennie.
Pominę komentarz do takiej diagnostyki i leczenia.
Opisane objawy wskazują,że miała Pani wstrząśnienie mózgu a takie przypadki wymagają leżenia w ciemnym pomieszczeniu przez kilka dni,nie mówiąc o wykonaniu badań radiologicznych.

Proponuję wykonać badanie CT,takie urazy mogą się odzywać po latach.
Ewelina00
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 4 lis 2016, o 13:12

Re: Omdlenie i wymioty a tomografia

Post autor: Ewelina00 »

Dziękuję za odpowiedz. Niestety tak było, "lekarz" dotknął mi karku, kazal spojrzeć w lewo i prawo i brac paracetamol, który w tamtym kraju jest lekiem cud na wszystko. Wybiorę się do lekarza ponieważ bede spokojniejsza jesli sprawdzę czy wszystko jest dobrze. Tym bardziej ze mecza mnie bóle głowy. Może to być migrena ale warto porozmawiać z lekarzem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post