Brak energii, motywacji, niepohamowany apetyt i dziwny sen

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Orbit
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2016, o 05:28

Brak energii, motywacji, niepohamowany apetyt i dziwny sen

Post autor: Orbit »

Witam,
od pewnego czasu cierpię na chroniczny brak enegrii, motywacji do robienia czegokolwiek, niepohamowany apetyt i dziwny sen.

Jeśli chodzi o apetyt, to cały dzień jestem głodny. Bardzo żadko czuję się najedzony. Po powrocie ze szkoły zjadłem ostatnio 12 kanapek, kilka gruszek i paczkę kukurydzianych chrupek i dopiero po rogaliku z nadzieniem poczułem jako takie najedzenie. To był jeden posiłek. Wcześniej paradoksalnie nie miałem z tym żadnego problemu, mogłem chodzić cały dzień na dwóch tostach z rana i małym odbiedzie ~18. Dodam, że wskazówka na wadze nie ruszyła się nawet o milimetr. Dalej mam 77kg/190cm. Gdzie się podziewa to jedzenie?

Następnym problemem jest sen. Zupełnie nieregularny czas trwania jak i godzina zaśnieęcia. Zasadniczo wiąże się z tym jeszcze jeden podproblem. O wiele lepiej pracuje mi się w nocy. Nie wiem dlaczego, ale w momencie wybicia na zegarze godz 23 potrafię się skupić, i zaczynam tak naprawdę normalnie funkcjonować. Oczywiscie jestem już wtedy zmęczony po całym dniu. Kiedyś zasnąłem zaraz po poworcie ze szkoly i odbudziłem się ok 22, to był najproduktywniejszy dzień od dawna. Wczoraj chciałem uciąć sobie pół godzinną drzemkę, ale zasnąłem tak, że nie udało się mnie obudzić budzikowi i obudziłem sie o 6 rano, po 12 GODZINACH SNU. I mógłbym spać dalej, gdybym nie zobaczył która jest godzina.

Kolejnym problemem jest całkowity brak energii. Jestem cały czas zmęczony. Nawet dzisiaj po dwunastogodzinnym śnie jestem zmęczony. Częso "zawisam" - siedzę w bezruchu, i nie ruszam nawet oczami. Nie potrafię się też na niczym skoncentrować.

Wszystko zaczęło się około miesiąc temu. Wcześniej nie miałem żadnego z tych problemów. Cały dzień miałem energie, i moglem się skupić na wszystkim.

Zrobiłem w internecie uproszczony test Bravermana, wynika z niego, że mam spore niedobory każdego z neuroprzekaźników. Czy to może być przyczyną?

Proszę o pomoc, nie mogę tak funkcjonować.
drTeresa

Re: Brak energii, motywacji, niepohamowany apetyt i dziwny s

Post autor: drTeresa »

Proszę zrobić badania krwi,badanie na pasożyty oraz badanie w kierunku tarczycy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post