Suchość W środku nosa

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
Michał Walkiewicz
Użytkownicy
Posty: 15
Rejestracja: 4 lis 2016, o 19:51

Suchość W środku nosa

Post autor: Michał Walkiewicz »

Witam, mam Problem chodzi o to że 5 Miesięcy w roku 2016,były to Miesiące spokojne nic ze zdrowiem się nie działo
ale od maja zaczęli . się fazy takie że cały maj do Miałem takie uczucie że jak brałem oddech bo oddycham przez nos to czułem ucisk w górnych nozdrzach i co dalej liczyłem że to katar albo przeziębienie jednak to nie powodowało mowy nosowej,nie budziłem się tak jak przy katarze klasycznym zasmarkany i z zatkanym nosem rano,w połowie czerwca moja Siostra Martyna Zaprosiła mnie ze swoim Narzeczonym na 7 dni pojechałem ucieszony 2 dni lekki ucisk i niedrożność nosa była ale pozostałe 5 dni już z głowy myślałem że mi minęło całkowicie nie łapało mnie w Mieście w domu zajebiście ale niestety musiałem wrócić na wieś i co znowu to samo się pojawiło od razu jak wróciłem na następny dzień ok Pojechałem do Apteki kupiłem lek od alergicznego nieżytu nosa nazywał się Otrivin Alergy Pomagało mi od razu poi zastosowaniu brałem również zyrtec ale przez tydzień potem odstawiłem Lipiec i sierpień pojawił się suchy kaszel brałem Lek Helset i halsy Miętowe ok mijało :) ale we wrześniu poszedłem do 1 pracy w hotelu i w pracy nos się raz zatykał a raz było ok ogólnie to nie miałem tak że nos był calutki czas zatkany tylko tak że 7 dni spokój 4 dni zatkany prawda potem kupiłem wodę morską firmy vick spoko pomaga jak trenowałem na siłowni czułem duszność nosową szybciej się męczyłem :( pojawiło się też podrażnienie śluzówki w środku nosa na to brałem wodę morsko i pomogło ok myślałem że to może Polip czy coś zrobiłem badania i mi nie wyszło nic zrobiłem morfologię krwi i wszystko w normie,kupiłem dziś Theraflu Zatoki i będę brał dodam iż nigdy nie kłamię nie miałem takich dolegliwości w ogóle tylko w 2016r dodam iż zatoki mnie nie bolą wszystko z nimi ok dodam iż rok temu byłem na ketozie ale wątpię żeby to było od tego teraz dieta klasyczna obecnie 'zaczęło się poprawiać od Pażdziernika jest lepiej niż było ale nadal czasem to występuje czytałem o raku zatok ale nie mam takich objawów czuję zapachy smak nos się nie powiększa ani nie poszerza dodam iż miałem od małego po ojcu lekko skrzywioną przegrodę nosa i mam na dal ale to nie od tego bo przez całe życje taką miałem i nie miałem tak,jestem Alergikiem po mojej Mamie myje się dbam o siebie itp już ręce opadają spirometria też ok wyszła nie palę nie ćpam nie biorę narkotyków,żadko dłube w nosie czasem się zdarza ale to chyba każdy tak ma może to jakiś wirus albo alergia ale jak ścieram kurze to nie zatyka mi nosa an drzewa raczej też nie bo jak mama prosi mnie żebym pozgrabywał liście z dworu to normalni nic na zwierzęta też nie mam uczulenia ani na roztocza itp myślałem że to na pyłki ale okres pylenia się już skończył jestem bezsilny przerostu małżowiny nosowej też nie mam Proszę o Pomoc ludzi którzy może się z czymś takim spotkali albo kturzy to mieli o radę czy się martwić czy nie czy umrę od tego nie chcę umierać mam 21 lat chcę żyć Proszę serdecznie o Pomoc i Pozdrawiam was użytkownicy formu :) a i ostatnio zaczełem czuć suchość w nosie robią się strupki i leci delikatna krew ze ścianek nie wiem jak to się nazywa błony nosa w środku POMOCY
admin. med.

[Link] Zatkany nos

Post autor: admin. med. »

Ten temat był już poruszany i odpowiedziano. Link: post33548.html#p33548
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post