Mocne skrzywienie penisa i pełna stulejka. Co robić?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Apollo
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2016, o 14:59

Mocne skrzywienie penisa i pełna stulejka. Co robić?

Post autor: Apollo »

Witam,
Mam 17 lat. Ostatnio poznałem fajną dziewczynę z którą wiem ,że w przyszłości będę chciał współżyć. Mam dwa problemy z moim członkiem. Od ok. 5 lat mój penis stopniowo się krzywił w lewą stronę ,na początku specjalnie mi to nie przeszkadzało ,z czasem było to już poprostu mocno denerwujące ,a teraz kiedy wiem ,że mam go skrzywionego o ponad 50 stopni jestem praktycznie rozwalony psychicznie na samą myśl o współżyciu. Powiedziałem o tym tacie i powiedział ,że umówi mnie na wizytę u urologa ,ale jest jeszcze jeden problem. Wcześniej nie słyszałem o czymś takim jak stulejka ,coś obiło mi się o uszy ale nigdy się tym nie przejmowałem ,było mi dobrze tak jak jest. Ostatnio wszedłem przypadkiem na jedno z forów medycznych i tam był temat o stulejce. Zobaczyłem zdjęcia i doszedłem do wniosku ,że mam stulejkę pełną. Nie mogę ściągnąć skóry i odsłonić żołędzia ani w wzwodzie ani bez. Mam też problem z oddawaniem moczu ponieważ muszę często mocno odciągać część skóry by poprawnie się wysikać (nie obsikać wszystkiego dookoła siebie). Nie wiem jak powiedzieć o tym tacie ,bo samo to ,że mam penisa skrzywionego mocno go zmartwiło ,a ostatnio sporo kłócę się z rodzicami i trochę mi głupio.
Boję się też zabiegów które wiem ,że w przyszłości mnie będą czekać i niestety ale będę je musiał mieć. Nie wiem też jak na to zareaguje moja dziewczyna i co jej powiedzieć... Jest bardzo wyrozumiała ale nie wiem jak na to zareaguje. Powinienem jej wogóle o tym mówić? Słyszałem ,że penis po zabiegach dość szybko się goi 2-3 tygodni to nie jest aż tak długo. Potrzebuję pomocy bo powoli zaczyna mi się to odbijać na psychice i samopoczuciu. Ostatnio miałem dziwne poczucie iż jestem jakiś gorszy przez to... Bardzo jest to dobijające.
dimedicus

Re: Mocne skrzywienie penisa i pełna stulejka. Co robić?

Post autor: dimedicus »

Proszę przedstawić zdjęcie penisa w wzwodzie tak abym widział odchylenie,powiem tak skrzywienie acz wada w budowie nie jest bardzo istotną przeszkodą w seksie,wszystko zalezy od pozycji i oczywiście od samego skrzywienia.
Nie wiem czy kiedykolwiek był zsuwany napletek,bardzo możliwe że jest jeszcze sklejony(co czasem się zdarza nawet w starszym wieku)
Tu proponuje moczenie w ciepłych mydlinach z szarego mydła(Biały Jeleń albo Biały wielbłąd) przez czas 10-15 minut i próby zsuwania napletka a następnie po osuszeniu stosować maść Hydrokortyzonową albo
Diprosone(można kupić bez Rp) i ćwiczyć kilka razy dziennie. Zsuwanie może być trochę nieprzyjemne,urolog zrobi to jednym ruchem(jeśli jest tylko sklejenie) jeśli stulejka,niestety bez zabiegu plastyki się nie obejdzie.
Apollo
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2016, o 14:59

Re: Mocne skrzywienie penisa i pełna stulejka. Co robić?

Post autor: Apollo »

Zdjęcie robione w pełnym wzwodzie i centralnie z góry. Jak widać odchylenie jest niestety spore...

Jeśli chodzi o problem z tą stulejką ,mam zgłosić się z tym do lekarza? Zrobić Panu jeszcze kilka zdjęć by mógł Pan obejrzeć penisa pod względem tej stulejki czy to starczy? Czy same te domowe zabiegi mi pomogą?
Meneus

Re: Mocne skrzywienie penisa i pełna stulejka. Co robić?

Post autor: Meneus »

Proszę ćwiczyć i zobaczymy jeśli w ciągu kilka dni nie będzie poprawy,to trzeba się udać do urologa albo chirurga.
Apollo pisze:Czy same te domowe zabiegi mi pomogą?
Powinny jeśli to jest sklejenie i niepełna stulejka. jeśli pełna to pozostaje plastyka.

Skrzywienie, sądzę,że nie będzie problemu z seksem,ew. zmiana pozycji.
Tak czy tak trzeba udać się do urologa albo chirurga.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post