Ból ucha

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
aga94
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2016, o 13:51

Ból ucha

Post autor: aga94 »

Dzień dobry,

aktualnie przebywam za granicą i niestety nie mam możliwości udania się do lekarza polskojęzycznego, a nie chce z moimi dolegliwościami iść do lekarza, którego nie do końca mogłabym zrozumieć...
Od około tygodnia boli mnie ucho i ciągle mam je zatkane. Nic na nie nie słyszę. Próbowałam oliwę z oliwek i nic nie pomogło. Jest coraz gorzej. Czasem kiedy się schylę to czuję jakby zmianę ciśnienia, ale kiedy wstaję znów to samo. Byłam ostatnio przeziębiona przez prawie 3 tygodnie i nie wiem czy to nie to jest przyczyną lub to, że jakieś 3 lata temu miałam usuwaną ósemkę z torbielą. W miejscu po tej ósemce czuje dziwny dyskomfort i delikatne napuchnięcie. Nie wiem czy to wszystko nie jest ze sobą jakoś powiązane oraz czy to nie od tego, że znów mogę mieć torbiel. Miałam wykonać przed wyjazdem zdjęcie RNG, ale nie zdążyłam. Co mogę zrobić? Słyszałam coś o Amolu, czy to pomoże? Chyba, że w tej sytuacji są potrzebne antybiotyki ? Jeśli tak to jakie? Nie wiem co robić, bo do Polski wracam za 3 miesiące...

Leżę w łóżku, bo boli mnie głowa, mięśnie no i mam kaszel od jakiegoś dłuższego czasu.

Proszę o poradę co mogłabym zrobić...
dimedicus

Re: Ból ucha

Post autor: dimedicus »

Opisane objawy wskazują na powikłania leczenia stomatologicznego oraz związanego z ciągnącym się stanem chorobowym.Są potrzebne krople do ucha Dicortineff oraz antybiotyk stosowany w takich stanach,z gr Amoksycylina( Amotaks Dis, Duomox, Ospamox)
najlepiej podejść do lekarza dla przebadania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post