Serce, przełykanie, ból mięśni

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
lucyna1011
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2016, o 19:32

Serce, przełykanie, ból mięśni

Post autor: lucyna1011 »

Witam,mam 18 lat,jestem kobieta. Od poczatku tego roku zmagam sie z nieregularnym biciem serca,byl holter,badaie ekg,wyniki z krwi,niby pasozyty,ale po odrobaczeniu nic nie uleglo poprawie. Biore magnez i nie widac poprawy,w gardle mam gulke wielkosci takiej metalowej kulli magnesowej. Mowiono mi,ze to kosc gnykowa,ze poboli troche,ale od roku prawie boli i nic na lepsze. Mam chyba napiety miesien w szyi,lewa strona,boli jak odchyle glowe do gory nieco bardziej. U dentysty majac znieczulenie z lewej strony u dolu nie moglam oddychac za bardzo i przelykac,nigdy i nigdzie tak sie nie zdazylo,do czazu tych problemow. Mam tez problemy z przelykaniem,tak jakby nerwy ulegly zmianie,oslabily się i nie mam "gotowosci" do przelkniecia i musze dlugo czekac nim bede znow moc polknac jedzie,popijanie nie zawsze cos daje. Poza tym boli mnie czesto pod lewa pacha w okolicy ramienia obojczyka,kluje i piecze,uciska czasem,nie moge nosic nawet bokserki,bo czuje niekomfortowy ucisk. Miałam robione usg przeplywu tetnic,bylam u laryngologa i foniatry,migdaly ok,nic nie wykryli,wymaz z gardla tez byl,wszystko w pordku. Nie wiem juz gdzie mam z isc z takimi dolegliwosciami,do jakiego lekarza,jakie badania. Serce czassm bije mocniej,ma takie zrywy. Mecze sie szybko przez wysilek,towarzysza temu zawroty glowy,trudno oddychac,odzywiam normalnie. Prosze o porady
carboczar

Re: Serce,przelykanie,bol miesni,do jakiego lekarza isc?

Post autor: carboczar »

Czy robiono badanie wysiłkowe? Czy konsultowano z neurologiem,badania kręgosłupa szyjno-piersiowego,badanie tarczycy?
proszę podać wyniki wyniki badań Holtera oraz pasożytów.Jakie leki stosowano.Wzrost,waga,rodzaj pracy,czym się pani zajmuje?
lucyna1011
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2016, o 19:32

Re: Serce,przelykanie,bol miesni,do jakiego lekarza isc?

Post autor: lucyna1011 »

Nie robiono badan wysilkowych. Badanie tarczycy zamierzam zrobic niedlugo i usg wezlow chlonnych. Wynikow nie mam,podobno 4% dodatkowych skurczy serca
Wzrost 157,waga 43kg,chodze do szkoly hotelarskiej,nie cwicze na wfie,nie przemeczam sie fizycznie
Bralam tylko magnez
dimedicus

Re: Serce,przelykanie,bol miesni,do jakiego lekarza isc?

Post autor: dimedicus »

Trudno tu diagnozować na podstawie enigmatycznego zapisu.
Badanie zapisu Holtera wskazuje że być może jest zaburzenie elektrolitów,napięć nerwowych,nie wykluczam podłoża genetycznego,konieczny wywiad) nie wiem tez czy są stosowane jakieś leki. Warto włączyć suplementacje witamin(np witamina E + inne) również minerałami(magnez,potas czy inne) Badanie kontrolne na pasożyty, jaki był schemat leczenia na pasożyty. Jak możemy oceniać, praktycznie niewiele wiadomo.Bez historii choroby i wywiadu,dodatkowych badań nie podejmę się oceny stanu.
lucyna1011
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2016, o 19:32

Re: Serce,przelykanie,bol miesni,do jakiego lekarza isc?

Post autor: lucyna1011 »

Nie zdiagnozowano u mnie niczego groznego,nieprzebadano dokladnie,na tyle by wiedziec co robic dalej i jak leczyc. Zrobie badanie tarczycy i testy na pasożyty w najblizszym czasie
W tej chwili biore magnez 1 na tydzien,jedna rozpuszczalna tabletke,lekow w kapsulkach i tabletkach nie lykam
Na pasozyty podano mi zawiesine Zentel,nastepnie kolejna,gdyz trzeba bylo powtorzyc,zadnych popraw nie bylo
A jesli witaminy,to mozna zazywac jakies leki lub suplementy o dobranych dawkach i kilkoma witaminami w jednym?
Potas i magnez byly u mnie w normie,tarczyca 4,080/4,20
dimedicus

[Link] Witaminy dla serca

Post autor: dimedicus »

Oczywiście są zestawy witaminowo-pierwiastkowe i można nabyć w aptece.
Trzeba rozważyć zakup pod względem tych witamin i pierwiastków które najbardziej potrzebuje nasze serce. Proszę się zapoznać z tematem witaminy-i-pierwiastki-dla-dobrej-pracy ... 22817.html
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post