Opryszczka narządów płciowych a stosunek płciowy

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
Gaby7896
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2016, o 18:30

Opryszczka narządów płciowych a stosunek płciowy

Post autor: Gaby7896 »

Witam, ostatnio walczylam z wirusem opryszczki narządów płciowych. Był to najgorszy tydzień w moim życiu. Nie mogłam siedziec,normalnie chodzic podcierac się, bardzo utrudnialo codzienne funkcojowanie. Oczywiscie bylam u lekarza i przepisal mi tabletki ktore szybko to zwalczyly. Zostaly mi juz tylko 2 strupki, reszta juz calkowicie zniknela. Mialam tego naprawde dużo. Przychodze do Was z pytaniem- jaki czas należy odczekać od czasu kiedy wszystkie opryszczki CALKOWICIE znikna aby moc sie kochac? Uzywam tabletek antykoncepcyjnych- czy powinnam przez jakis czas uzywac prezereatyw? Jak to jest? Proszę o odp.
carboczar

Re: Opryszczka narządów płciowych a stosunek płciowy

Post autor: carboczar »

Gaby7896 pisze:jaki czas należy odczekać od czasu kiedy wszystkie opryszczki CALKOWICIE znikna aby moc sie kochac?
Jeśli nie będzie już strupków,można uprawiać seks.
Gaby7896 pisze:Uzywam tabletek antykoncepcyjnych- czy powinnam przez jakis czas uzywac prezereatyw?
jeśli jest stosowana anty. nie ma potrzeby
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post