Nieżyt nosa. Pomocy

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
dreams26
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2016, o 15:42

Nieżyt nosa. Pomocy

Post autor: dreams26 »

Witam. Od jakichś 4 m-cy mam problemy z nosem, jednak u laryngologa leczę się od miesiąca. Stwierdził on przewlekły nieżyt nosa. Objawy to: bardzo sucha śluzówka nosa, pieczenie, osadzająca się zielonkawo-żółta wydzielina na ściankach nosa, którą co rano wydmuchuję gdzieś także z głębi, krwawienia ze ścianek nosa, nieprzyjemny zapach z nosa. Ogólnie nie fajnie nawet o tym mówić ale piszę dlatego, że laryngolog przepisał mi jedynie maść Rinopanteinę do stosowania rano i wieczorem, płyn linomag do stosowania w ciągu dnia i pomocniczo Nozoil. Ale to nic póki co nie pomaga. Czy ten nieżyt na prawdę jedt taki trudny do wyleczenia czy lepiej zmienić lekarza? Na moje pytanie, czy nie ma nic skuteczniejszego, usłyszałam, że nie i że takie coś długo się leczy. Czy to prawda? Nie chce mi się wierzyć, że nie ma skuteczniejszych środków. Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
carboczar

Re: Nieżyt nosa. Pomocy

Post autor: carboczar »

Jest infekcja bakteryjna a tymi lekami się nie wyleczy(można stosować pomocniczo). Trzeba zastosować antybiotyk.
dreams26
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2016, o 15:42

Re: Nieżyt nosa. Pomocy

Post autor: dreams26 »

Tak coś myślałam, że to bakterie biorą w tym udział. Dziękuje. Pozostaje mi szukać innego laryngologa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post