pominiecie tabletki antykoncepcyjnej a ciaza

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
justyna j
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2016, o 10:30

pominiecie tabletki antykoncepcyjnej a ciaza

Post autor: justyna j »

Witam mam takie pytanie. Tydzień temu w piątek A dokładnie 18.11 współzylam z chłopakiem I tym samym zapomniałam tabletki I wzięłam ja z samego rana. A w sobotę był również stosunek. Czy jest możliwość bym zaszła w ciążę. To był koniec blistra. Teraz zamiast miesiączki mam brązowe uplawy raz na dzień I trwa to ły 4 dni. Czy możliwe że to ciąża??? Dodam jeszcze ze wszystko boli mnie jak na miesiaczke.. pomocy
dimedicus

Re: pominiecie tabletki antykoncepcyjnej a ciaza

Post autor: dimedicus »

justyna j pisze:Czy możliwe że to ciąża???
Nie.
justyna j
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2016, o 10:30

Re: pominiecie tabletki antykoncepcyjnej a ciaza

Post autor: justyna j »

A skąd te plamienia? Czy na pewno można ciążę wykluczyć?? Dziękuję za odpowiedź
dimedicus

Re: pominiecie tabletki antykoncepcyjnej a ciaza

Post autor: dimedicus »

Jeśli jest tak jak pani opisała(ze stosowaniem anty) nie powinna to być ciąża.Chyba,że czegoś pani nie napisała z poprzednich kontaktów...
Takie objawy mogą wskazywać na nadżerkę,polipy czy inne zmiany.Można wykonać test i będzie wiadomo na pewno
justyna j
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2016, o 10:30

Re: pominiecie tabletki antykoncepcyjnej a ciaza

Post autor: justyna j »

Napisałam właśnie wszystko Tak jak jest. Do dziś mam czasem takie plamieniam przez chwilę. Robiłam test równo po 7 dniach rano wyszedł negatywnie. miałam infekcje ostatnio I nadrzerke też kilka lat temu. Jutro zrobię jeszcze 1 test mam nadzieję że nic nie wyjdzie. Dziękuję bardzo za pomoc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post