Szczoteczka elektryczna dla 5-latki, jaka?

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
Nataliaaa2
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 08:35

Szczoteczka elektryczna dla 5-latki, jaka?

Post autor: Nataliaaa2 »

Witam,
Moja prawie piecialatka do tej pory myje ząbki zwykłą szczoteczką i zastanawiam sie czy nie kupic jej elektrycznej? Ale czy na pewno? Czy warto, czy nie jest to za szybko? Jesli tak, to jaka? Bateryjna, akumulatorowa??
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.
koronka

Re: Szczoteczka elektryczna dla 5-latki, jaka?

Post autor: koronka »

Jeśli już chce pani zainwestować w szczoteczkę do ząbków dziecka,to polecam soniczną z ładowarką.Wygodna i dobra dla dzieci.Pozdrawiam.
Nataliaaa2
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 08:35

Re: Szczoteczka elektryczna dla 5-latki, jaka?

Post autor: Nataliaaa2 »

a moglaby Pani jakies takie szczoteczki wymienic, bo ja nie znam takich... w ogole czy warto kupowac taka szczoteczke dla 5latki? Czy moze kupic dobra zwykla szczoteczke? Co dentysci polecaja? Taka elektryczna to jednak spory wydatek i nie wiem czy na pewno sluszny...
koronka

Re: Szczoteczka elektryczna dla 5-latki, jaka?

Post autor: koronka »

Szczoteczki dla dzieci(elektryczne) można już wprowadzać od 3 rż.Musi to być miękka czy będzie elektryczna czy soniczna czy zwykła to już zalezy od pani.Lepsze są elektryczne ale najlepsze soniczne(są podobne do zwykłych elektrycznych ale inaczej czyszczą ząbki,wymiatają)Wskazane aby była kolorowa a są z melodyjkami.Elektryczne nie są drogie,droższe są soniczne(cóż nowość) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post