Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Diablo189
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2016, o 16:11

Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: Diablo189 »

Witam. Potrzebuję pomocy (rady). dzisiaj o 19 będzie się kończył 2 dzień po zabiegu a jest jak by lekka oponka albo przypuchnięte z prawej strony, poniżej umieszczam zdjęcia. U lekarza przeprowadzającego zabieg byłem na zmiane opatrunku i mówi że to normalne, w miejscu oponki przykladać zimne okłady, żadnych maści nie przepisał tylko żeby fukać OcteniSept i w niczym nie moczyć, członka nosic skierowanego do góry. Czy to w miare dobrze się goi? Dziękuję za rady i pomoc.

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/4UTF3CP
imgur.com/AS3qRk9
imgur.com/pbhRaCi
imgur.com/jaDsAnv
imgur.com/sNz1h6q
imgur.com/gCCPp1R
imgur.com/4KZrYSw
imgur.com/FUoaNOQ
imgur.com/kq80plS
Mianowicie jest tak ściągnąc napletek za żołądź mogę całkowicie z naciągnięciem na żołądź jest troszke gorzej mianowicie troche naciągne ale jak puszcze to i tak schodzi w dół. Najbardziej boje sie tego co jest po prawej stronie czy to obuchlizna czy jednak oponka, dodam że to jest na napletku a nie z rowka za żołędziem. Pod spodem dodam kilka zdjęc jak to wyglada jak ściagne a jak nasune napletek. Dziękuję z góry za zainteresowanie i pomoc.

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/AvMuV3O
imgur.com/vs04DJu
imgur.com/UnChxHl
imgur.com/qEXQaGb
imgur.com/6NPlegv
A na koniec jeszcze zdjęcie jak wygląda od strony węzidełka. Normalnie to wygląda czy jednak jest się czego obawiać ?

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/0XEbWjG
dimedicus

Re: Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: dimedicus »

Nic poważnego się nie dziej,występuje chłonka( często określane jako oponka),to częsty objaw i jest związany z stanem zapalnym, gojenie przebiega prawidłowo.Stosować się do zaleceń lekarza z dodatkową uwagą,do spania podkładać pod jądra wałeczek zrobiony z ręczniczka)
Diablo189
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2016, o 16:11

Re: Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: Diablo189 »

Dziekuje za zainteresowabie moim problemem. Tym razem zapytam sie o : mam mozliwosc chodzic i lezec nago w domu co od dzisiaj zaczalem czynic jesli robie blad odrazu mnie ochrzancie, dzisiaj na noc tez planuje bez zadnej poscieli na czlonku ani opatrunkow ( tak jak Pan Bóg stworzyl), rowniez od dzisiaj zaczalem przemywac sola fizjologiczna, pozniej oklad z tej soli a na koniec spryskanie octeniseptem. Poproszę o szybka reakcje czy taki sposob jest dobry czy jednak robic opatrunki jak jestem w domu. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam
carboczar

Re: Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: carboczar »

dimedicus, jest napisane
Stosować się do zaleceń lekarza z dodatkową uwagą,do spania podkładać pod jądra wałeczek zrobiony z ręczniczka)
w dzień nosić obcisłe majtki z penisem do góry.
Jeśli nie leci krew,można chodzić bez opatrunku.
Diablo189
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2016, o 16:11

Re: Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: Diablo189 »

Witam. Dzisiaj jest 5 dzień po zabiegu. Poniżej umieszczam zdjęcia jak to teraz wygląda. Przejmować się tą oponką i ruszać niezwłocznie do lekarza czy możliwe że zejdzie. Problem mam ze wzwodami podczas snu, cały czas nie mogę spać bo się budzi :/ Później troszke zaczyna krwawić na szwach ale troszke :( Macie jakieś pomysły żeby coś zrobić ze wzwodami :). Proszę o doradzenie jak z tą oponką, dodam że niczym nie smaruje tylko psikam octeniseptem i obmywam wodą fizjologiczną. Dziękuję z góry i Pozdrawiam.

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/asvMwJT
imgur.com/np9bpqV
imgur.com/nFxAeRf
imgur.com/prdQxRg
imgur.com/T7aMU2W
imgur.com/80IWerq
dimedicus

Re: Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: dimedicus »

Wszystko w porządku,nie trzeba nic robić dodatkowo. To teraz kwestia czasu.
Diablo189
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2016, o 16:11

Re: Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: Diablo189 »

Witam. W pracy dostalem pewna rzecza w penisa od strony wedzidelka i sie rozwalilo troche krwi poszlo :-( udac sie z tym niezwlocznie do lekarza czy sie to zrosnie ? Prosze o pomoc :-( ponizej zdjecie :-(

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/qtKS8tP
dimedicus

Re: Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: dimedicus »

Nie ma potrzeby udawać się do lekarza,zrośnie się samo.
Diablo189
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2016, o 16:11

Re: Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: Diablo189 »

Dziekuje bardzo :-) to kolejnym moim pytaniem jest, w piatek mam przyjechac na wyciagniecie szwow tylko kilka ich zostalo, tutaj moje pytanie czy w weekend bedzie mozna juz uprawiac seks ? Czy teraz trzeba znowu czekac nie wiadomo ile az ta rana dzisiejsza sie zagoi ? Czy nie powinno sie bardziej poszerzac i krwawic jak przysknie ? Mozna czyms pomoc teraz w gojeniu sie tego pekniecia ? Dziekuje i Pozdrawiam
dimedicus

Re: Czy to tak powinno być po obrzezaniu częsciowym ? Pomocy

Post autor: dimedicus »

Z tym urazem obecnie nic się nie zrobi,czekać aż się wygoi. Radzę zaczekać z seksem do pełnego wygojenia,chyba,że pilne, to prezerwatywa.
Można maść stosować Alantan
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post