Zawroty głowy z uczuciem bycia pijanym

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
bos_kg
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2016, o 20:07

Zawroty głowy z uczuciem bycia pijanym

Post autor: bos_kg »

Witam wszystkich jakiś czas temu z miesiąc dwa przez dwa dni zauważyłem u siebie objawy ze mam zawroty głowy i uczucie bycia pijanym i powróciły te objawy wczoraj czuje to dziś i zaczyna mnie to martwić jak jutro będą te objawy próbuje by mnie odrazy lekarz przyjął ale chciał bym w miarę możliwości już wiedzieć co mi jest mama zmarła na raka chyba chłoniaka przez te objawy z rachuby wyżłem
drTeresa

Re: Zawroty głowy z uczuciem bycia pijanym

Post autor: drTeresa »

U pan być może występuje problem z błędnikiem.
Proszę przybliżyć pan osobę,wiek,waga,zajęcie,jakieś badania(jeśli możliwe podać)jakieś choroby(też przebyte)Jak z ciśnieniem,jak się pan odżywia,używki? stosowane leki?
bos_kg
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2016, o 20:07

Re: Zawroty głowy z uczuciem bycia pijanym

Post autor: bos_kg »

Byłem dziś u lekarza mam skierowanie do neurologa prześwietlenie zatok i badanie krwi a moja waga to 55 kg wiek 34 lata wada wzroku astygmatyzm rozbieżny zez moje zajęcie jestem rencista od dziecka chorowałem zapalenie opon mózgowych Zespół Reye'a tak do 11 lat stad ta renta okaże się po badaniach co i jak tylko ja niecierpliwy dbam bardzo o komputery itp i siebie tak samo
drTeresa

Re: Zawroty głowy z uczuciem bycia pijanym

Post autor: drTeresa »

Ja bym zaleciła na początek badanie w kierunku błędnika.Mżna też wykonać badanie TK z EEG dla pewności diagnostyki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post