Duże rozdrażnienie

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Schala
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 1 gru 2016, o 21:29

Duże rozdrażnienie

Post autor: Schala »

Ostatnio w firmie dostałam awans na wyższe stanowisko niestety wiążę się z tym więcej obowiązków, dłuższe godziny pracy i większa presja czasu. Po około 2-3 tygodniach zauważyłam u siebie niepokojące objawy tj: rozdrażnienie, złość i towarzyszące temu bóle głowy oraz bezsenność. Nie wiem jak sobie z tym poradzić może mi coś podpowiecie?
drTeresa

Re: Duże rozdrażnienie

Post autor: drTeresa »

Początki są trudne,normalne odczucie,za dużo zaangażowania aby nie zawieść,wykazać się,to jest dobre ale trzeba sobie rozłożyć prace, poukładać,mniej stresów a więcej dystansu.
Angażowanie się jest dobre ale to musi być przemyślane,skoro pani do tego czasu wykazywała się nie ma sensu jeszcze bardziej się starać,niczego nie zmieni, jak to się mówi,więcej, jak to możliwe się nie przeskoczy.
Powinna pani poukładać sobie co trzeba robić,rozplanować, zorganizować pracę. I przede wszystko uwierzyć w siebie, jest pani dobra w tym co robi(skoro był awans) i robić tak sama ale spokojnie,wiecej czasu poświęcić dla siebie i przyjemności, oderwać się od pracy, praca jest w pracy a życie poza, to jest pani. Relaks, spacery,może basen,jakieś zajęcia relaksujące.
Jeśli tego pani nie zrobi, ten stan będzie się pogłębiać, stresy, nerwica, a to już może prowadzić do poważniejszych chorób.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post