Co to może być?

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
Michał
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 8 gru 2016, o 00:33

Co to może być?

Post autor: Michał »

Witam,
z początku chciałbym przeprosić jeśli w złym temacie napisałem ale nie wiedziałem gdzie napisać
Na imię mam Michał lat 18 nie długo 19 i mam pewny problem...
Ostatnio parę dni temu po zrobieniu czynności w toalecie coś mi przeszkadzało po chwili wypadło z odbytu...wyglądało jak szkrzep ale potem pomyślałem że może to kawałek jedzenia... ale dzisiaj poczułem to samo co przeszkadzało mi parę dni temu co prawda nie wypadło tym razem i nie wiem czy to jest to samo nie mniej zaniepokoiło mnie to że czułem ten sam dyskomfort co w tedy i zaczynam myśleć czy to faktycznie nie był szkrzep na oko to coś miało długość 4 centymetrów przed tym zdarzeniem jakieś parę dni wcześnie miałem troszkę krwi na papierze nie mnie myślałem że może się podrażniłem co zrobić? Przejmować się tym? Co to może znaczyć? Prosił bym o pomoc bo nie ukrywam jestem troszkę zaniepokojony.
Z góry dziękuję za pomoc.
dimedicus

Re: Co to może być?

Post autor: dimedicus »

Nie są to czasem kamienie kałowe(zbity twardy stolec) Następnym razem proszę wziąć próbkę tego i dać do laboratorium(przy okazji zrobić badanie na krew utajoną). Bardzo możliwe że coś było w jedzeniu i zostało spożyte,chociaż bardzo wątpię.
Bardzo też możliwe że to są skrzepy z jelit a to by wskazywało na wrzody, czy nadżerki.
Proszę podejść do swojego lekarza i wykonać badania stolca oraz usg j. brzusznej.
ODPOWIEDZ