Osłabienie penisa,nie ma pełnego wzwodu,co się dzieje???

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Bartetrzep
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2016, o 08:39

Osłabienie penisa,nie ma pełnego wzwodu,co się dzieje???

Post autor: Bartetrzep »

Mam 27 lat i problem natury intymnej.
Od kilku miesięcy uprawiam z dziewczyną petting, a od około 2 miesięcy zauważam u mnie pewne, niepokojące objawy, zmiany.
Otóż często podczas wspólnych pieszczot moja dziewczyna siada na mnie w bieliźnie w pozycji "na jeźdźca" i imituje ruchy frykcyjne (zaznaczam, że ja nie jestem w jej wnętrzu).
Sprawia to nam obojgu dużą przyjemność, ale myślę, że nie wpływa to dobrze na mojego penisa.
Czasami podczas takich zabaw moja partnerka siedząc na mnie, dosyć mocno zgniatała swoim ciężarem mój narząd, który był w pełnym wzwodzie.
Teraz, od około 2 miesięcy mój penis jest mniej czuły na dotyk i mam problem z osiągnięciem pełnego wzwodu.
Jestem pewien, że jeszcze nic złego się z moim członkiem nie wydarzyło. Na pewno nic w nim nie pękło, nigdy nie poczułem też żadnego bólu, tyle że teraz jest mniej podatny na bodźce, które wcześniej powodowały 100 % erekcję. Obecnie na podniecenie się potrzebuję znacznie więcej czasu i "starań", a mój wzwód wynosi tylko ok. 80%. Z trudem się podniecam.
Tak jakby mój penis nie miał ochoty na zabawę, a po niej bardzo szybko opada i jest wielki problem, żeby podniósł się na nowo, co kiedyś nie miało miejsca. Także moja żołądź jest o wiele mniej czuła, bledsza i jakby mniej ukrwiona.
Mam wzwody nocne, ale i one po przebudzeniu mijają szybciej niż dawniej.
Dodam , że wcześniej nie miałem żadnych problemów ze wzwodem, wystarczyły mi myśli erotyczne, a teraz?...
Dlatego mam kilka pytań:
1. Czy to możliwe, że przez taki nacisk coś zostało nadwyrężone?
2. Czy można to jakoś naprawić, czy to minie?
3. Czy powinienem udać się do lekarza, urologa, seksuologa albo innego?
4. Czy obecnie zaprzestać prób podniecania, kontaktów z dziewczyną czy też przeciwnie?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Boję się, że coś mi jest i że już nigdy nie wróci do normy, albo że się jeszcze bardziej pogorszy.
Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę powodzenia.
dimedicus

Re: Osłabienie penisa,nie ma pełnego wzwodu,co się dzieje???

Post autor: dimedicus »

Bartetrzep pisze:1. Czy to możliwe, że przez taki nacisk coś zostało nadwyrężone?
Możliwe
Bartetrzep pisze:2. Czy można to jakoś naprawić, czy to minie?
należy postawić diagnozę i dopiero wdrożyć leczenie
Bartetrzep pisze:3. Czy powinienem udać się do lekarza, urologa, seksuologa albo innego?
przyczyn takich stanów jest wiele i mogą być powiązane np z chorobami ogólnoustrojowymi(cukrzyca,tarczyca) trzeba wykonać badania krwi,inne przyczyny to problemy kardiologiczne,kręgosłup,psychogenne,urologiczne też przemęczenie i fizyczne i psychiczne,więc lepiej odwiedzić lekarza
Bartetrzep pisze:4. Czy obecnie zaprzestać prób podniecania, kontaktów z dziewczyną czy też przeciwnie?
nie widzę powodów do zaprzestania kontaktów seksualnych a wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Osłabienie penisa,nie ma pełnego wzwodu,co się dzieje???

Post autor: waldi »

Być może coś się dzieje. Sugerowałbym zrobić sobie badania krwi ogólne.Możesz rownież przebadać sobie testosteron. Badnaie jest niedrogie, wykonasz w praktycznie każdym laboratorium a będziesz wiedział czy nie jest to problem z hormonami.

Czy próbowałes stosować środki z L argininą? Są to bezpieczne środki na erekcję na bazie ziołowych składników, jednocześnie działanie jest udowodnione naukowo i bardzo często są polecane przez lekarzy jako zamiennik viagry czy sildenafilu.
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Re: Osłabienie penisa,nie ma pełnego wzwodu,co się dzieje???

Post autor: ster »

waldi pisze:Być może coś się dzieje. Sugerowałbym zrobić sobie badania krwi ogólne.Możesz rownież przebadać sobie testosteron. Badnaie jest niedrogie, wykonasz w praktycznie każdym laboratorium a będziesz wiedział czy nie jest to problem z hormonami.

Czy próbowałes stosować środki z L argininą? Są to bezpieczne środki na erekcję na bazie ziołowych składników, jednocześnie działanie jest udowodnione naukowo i bardzo często są polecane przez lekarzy jako zamiennik viagry czy sildenafilu.
A tak na początek to który z tych środków byś polecił?
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Osłabienie penisa,nie ma pełnego wzwodu,co się dzieje???

Post autor: waldi »

Cum on ( zawiera w sobie bardzo duże dawki L argininy). Plus ewentualnie mozesz wspomagać się man tabs, albo eromenem. Te dwa ostatnie środki są do siebie dość podobne. Trzeba po prostu wyczuć, który z nich będzie w Twoim przypadku bardzieji odpowiedni. Na jedne osoby lepiej działa pierwszy, na inne drugi środek.
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Re: Osłabienie penisa,nie ma pełnego wzwodu,co się dzieje???

Post autor: ster »

waldi pisze:Cum on ( zawiera w sobie bardzo duże dawki L argininy). Plus ewentualnie mozesz wspomagać się man tabs, albo eromenem. Te dwa ostatnie środki są do siebie dość podobne. Trzeba po prostu wyczuć, który z nich będzie w Twoim przypadku bardzieji odpowiedni. Na jedne osoby lepiej działa pierwszy, na inne drugi środek.
Gdzie kupowałeś te leki? W aptece?
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Osłabienie penisa,nie ma pełnego wzwodu,co się dzieje???

Post autor: waldi »

Najlepiej w aptece, ale u mnie w osiedlowej tego nie mieli, więc zamówiłem przez net. I w zasadzie dobrze zrobiłem, bo niczym sie od siebie nie różnią. No niczym poza ceny, ale juz dawno nauczyłem się że przez net jest taniej.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2016, o 13:33 przez waldi, łącznie zmieniany 1 raz.
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Re: Osłabienie penisa,nie ma pełnego wzwodu,co się dzieje???

Post autor: ster »

Dobra, dzięki - zamówione.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post