Słabe widzenie po nocy w oku

Choroby, schorzenia i leczenie oczu.
ola_morag
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2015, o 06:24

Słabe widzenie po nocy w oku

Post autor: ola_morag »

Dzień dobry .. Dziś wstałam i po 2 godzinach od pobudki chciałam przeczytać w zeszycie kawałek nottatki bo uczyłam sie na sprawdzian czytając zauważyłam że powoli trace widoczność w lewym oku i nagle wogóle nie widziałam na lewe oko aż do teraz dalej na nie nie widze prosze o pomoc co może oznaczać taki zanik wzroku w jednym oku .. wizyte u okulisty mam dopiero za miesiąc
dimedicus

Re: Słabe widzenie po nocy w oku

Post autor: dimedicus »

Czy występują jakieś choroby,nerwica,stresy,kardiologiczne,gastryczne itd,proszę coś więcej napisać.Tu przyczyn może być wiele.
ola_morag
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2015, o 06:24

Re: Słabe widzenie po nocy w oku

Post autor: ola_morag »

w 2002 roku miałam operacje serca i od tej operacij wszystko dobrze jest nerwic nie mam problemów gastrycznych również nie .. jakieś 2 tygodnie temu Bolało mnie te oko było napuchniete i takie jakby żółte ale po 2 dniach ustąpiło
dimedicus

Re: Słabe widzenie po nocy w oku

Post autor: dimedicus »

Jak napisałem trudno na odległość oceniać szczególnie bez badania.Problemy kardio(z dawnych lat nie powinny mieć znaczenia klinicznego)Być może coś z nerkami,krążeniem,zatoki.Nie ocenię na odległość!!!
dimedicus

Re: Słabe widzenie po nocy w oku

Post autor: dimedicus »

Nigdzie nie znajdzie Pani w necie na tak postawione pytania z tego względu że wymagają badań a bez badań to tylko akademicka dyskusja.Przede wszystkim badanie osobiste,to jest podstaw.Nie znając stanu oka zalecić takie czy takie soczewki???
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post