Który to tydz ciazy

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
marta77
Użytkownicy
Posty: 16
Rejestracja: 29 lis 2015, o 19:30

Który to tydz ciazy

Post autor: marta77 »

Witam ostatnia miesieczke mialam 15 listopada,dostaje ok 26-27 dni,w grudniu 10 nie pojawiło sie krwawienie ,byly typowe bóle brzucha,piersi jak do okresu,13 grudnia zrobilam test wyszedl pozytywnie,powtórzylam 14 tez byl pozytywny,tego tez dnia udałam sie do ginekologa ,po badaniu usg stwierdzil ze nic nie widzi ani w macicy ani w jajowodach[pytalam o ciaze pozamaciczna]stwierdzi ze moze byc to wczesna ciaza,kazal zrobic beta hcg-dzis 15 zrobilam wynik 327 według mnie 4 tydz ciazy,mam powtorzyc za 2 dni,czy w takiej wczesnej ciazy rzeczywiscie jeszcze nic nie widac na usg?
dimedicus

Re: Który to tydz ciazy

Post autor: dimedicus »

Na podstawie OM nie można ocenić który tydzień ciąży,jest za wcześnie, więc nic dziwnego że ginekolog nic nie widzi,na podstawie Beta-hCG można oceniać na 4 tc.
Dopiero ok.6 tc będzie można jednoznacznie ocenić ciążę w usg. (wielkość zarodka będzie wówczas ok 5mm)
marta77
Użytkownicy
Posty: 16
Rejestracja: 29 lis 2015, o 19:30

Re: Który to tydz ciazy

Post autor: marta77 »

Dzis zrobilam bete na prosbe lekarza w czwartek byla 327 a dzis 1830 czy mam rozumiec ze jest wszystko dobrze? wizyte mam dopiero 29 grudnia?
dimedicus

Re: Który to tydz ciazy

Post autor: dimedicus »

Prawidłowo, powinno rosnąć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post