Suplement z witaminą D

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
Arielka91
Użytkownicy
Posty: 14
Rejestracja: 25 kwie 2016, o 09:17

Suplement z witaminą D

Post autor: Arielka91 »

Witam. Czy zażywacie regularnie witaminę D ? Zdajecie sobie sprawę jak ważne jest aby odpowiednio ją dawkować i nie dopuścić do sytuacji w której będzie występował niedobór witaminy D ? Ja codziennie dbam o swoje zdrowie i oprócz odpowiedniego odżywiania oraz ćwiczeń dbam też o to aby dostarczyć swojemu organizmowi taką witaminą, dzięki czemu mam pewność że moje zdrowie jest w odpowiednich rękach. To bardzo ważne, aby już od najmłodszych lat dbać o siebie i przestrzegać diety oraz zaleceń lekarzy i specjalistów.
dimedicus

Re: Suplement z witaminą D

Post autor: dimedicus »

To ma być reklama strony czy poważne pytanie,sądzę,że jednak reklama.
martunia
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2016, o 13:05

Re: Suplement z witaminą D

Post autor: martunia »

Witamina D jest w słońcu więc najlepiej spędzać czas na świeżym powietrzu. A każda witamina D w aptekach jest dobra.
marcelo44
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 4 paź 2016, o 18:14

Re: Suplement z witaminą D

Post autor: marcelo44 »

A ja nie spożywam takich suplementów. Jem za to dużo warzyw i owoców, które zawierają witaminę D.
TomekGruszka
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 22 lis 2016, o 08:00

Re: Suplement z witaminą D

Post autor: TomekGruszka »

Ja biorę suplement wit d. Trzeba pamiętać tylko, że ona rozkłada się w tłuszczach i trzeba do niej zjeść np. kanapke z masłem zeby się wchłonęła
karolka
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 29 lis 2016, o 10:46

Re: Suplement z witaminą D

Post autor: karolka »

Ja biorę witaminę D tylko o tej porze roku, resztę witamin jestem w stanie uzupełnić zdrową dietą, cieszy mnie fakt że teraz można kupić Vita D Express, nareszcie ktoś wpadł na pomysł jak ulżyć osobom które nie lubią łykać tabletek.
Ruta
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2016, o 10:24

Re: Suplement z witaminą D

Post autor: Ruta »

Najwięcej tej witaminy jest oczywiście w słońcu niemniej jednak staram się w takich porach roku dostarczać ją organizmowi razem z innymi składnikami takimi jak jajka czy produkty mleczne , unikam raczej suplementów
Maria5
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 22 gru 2016, o 19:02

[Link] Suplement z witaminą D

Post autor: Maria5 »

Sama nie biorę, zapominam, za to dzieciom podaję systematycznie visolvit .W składzie jest też witamina D. Nie podaję im żadnych witamin, czy suplementów dodatkowo. Nie chorują, nie mają żadnych objawów niedoboru witamin. Myślę, że w połączeniu z dobrą dietą, to wystarcza.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post