prosze o pomoc

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
monika12xdd
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 69
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:25

prosze o pomoc

Post autor: monika12xdd »

pisałam wcześniej o moim problemie,dla przypomnienia ciągły ból lewego migdałka bez gorączki ponad rok,powiększone węzły chłonne szyjne,od maja tego roku ból migdałka znikł,we wrześniu wykryli mi prawdopodobnie guzka na strunie głosowej,14 listopada miałam mieć zabieg na tego guzka,byłam w szpitalu ale nie miałam zabiegu usunięcia guzka na strunie głosowej,wykonali badanie endoskopowe krtani NBI oto wynik nagłośnia prawidłowej budowy,fałdy głosowe gładkie w 1/2 długości lewego fałdu głosowego poszerzone pojedyncze naczynie,niewielki obrzęk Reinkego prawego fałdu głosowego,i na drugi dzień wypisali mnie ze szpitala,kontrola za rok i całkowity zakaz palenia,nie palę już od 3 miesięcy,ale coś mnie tam boli za lewym migdałkiem czasami kłuje i występuje ból przy połykaniu,od 3 tygodni czuje smak krwi w ustach po przebudzeniu,dzisiaj wzięłam tak tą slinę więcej nabrałam w usta i wyplułam z krwią,nie mam stanu zapalnego dziąseł kolor dziąseł taki blado różowy ale czasami pobolewają mnie dziąsła i lekki obrzęk,martwi mnie ta krew skąd się wzięła(6 tygodni temu miałam prześwietlenie płuc i było ok)
dimedicus

Re: prosze o pomoc

Post autor: dimedicus »

monika12xdd pisze: poszerzone pojedyncze naczynie,niewielki obrzęk Reinkego prawego fałdu głosowego,
bardzo możliwe że tu,ale to można jednoznacznie ocenic w badaniu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post