Niższe libido niż kiedyś

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Niższe libido niż kiedyś

Post autor: magda31 »

Największe libido miałam chyba w okresie studiów. Później gdy skończyła się sielanka, praca i obowiązki życiowe sprawiły że zaczęło sukcesywnie spadać. Czy zwiekiem ten proces będzie postępował? Jeżeli tak, to troch kiepsko.
carboczar

Re: Niższe libido niż kiedyś

Post autor: carboczar »

Szkoda że nie zaznaczono jak dziś wygląda pani życie,wiek jakieś choroby(może tarczyca)stosowane leki,partner itp.
Z wiekiem może libido zanikać, nie ma takich podniet ale nie musi tak być.
proszę wykonać badania.
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Niższe libido niż kiedyś

Post autor: ailana »

magda31 pisze:Największe libido miałam chyba w okresie studiów. Później gdy skończyła się sielanka, praca i obowiązki życiowe sprawiły że zaczęło sukcesywnie spadać. Czy zwiekiem ten proces będzie postępował? Jeżeli tak, to troch kiepsko.
Dokładnie.Napisz trochę więcej w temacie. Jakie mialaś libido wcześniej. Czy chorujesz na jakieś choroby przewlekłe Jak ma sie u Ciebie tarczyca Na libido może mieć wpływa bardzo wiele róznych czynników . Poza tym u wiekszości jest to stan przejściowy Sama również tak miałam. OBowiązki codzienne po prostu mnie przygniotły oraz nie chciało mi się uprawiać seksu. Nie widziałam problemu do czasu az zaczęliśmy się oddalać z mężem.
Proponowałabym spróbwoać jak działają na CIbeie środki z L argininą . U wielu kobiet bardzo skutecznie przywracają libido.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Niższe libido niż kiedyś

Post autor: magda31 »

Wiek, to 31 lat.
W zasadzie nic mi nie dolega. Okresowo nadciśnienie, ale nie jest to coś przewlekłego, a raczej związanego z pracą i okresowymi stresującymi sytuacjami.

Jeżeli chodzi o badania, to jakie proponujecie?

Co do suplementacji, tonic jeszcze nie zażywałam. L Arganina - coś słyszałam, ale doczytałam też w wikipedii itd. Jak to działa w praktyce?
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Niższe libido niż kiedyś

Post autor: ailana »

Libido therapy nie zawiera żadnych hormonów, więc w zasadzie nie należy się go bać. W dużym skrócie zwiększa ukrwienie pochwy, wpływa pozytywnie na jej wilgotność. Bodźce dotykowe są więc bardziej przyjemniejsze i intesywniejsze. Dlaczego rezygnować z satysfakcji w łóżku, skoro wcale nie trzeba tego robić?
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Niższe libido niż kiedyś

Post autor: magda31 »

Dzięki za informacje.
W tym tygodniu już raczej nie dojdzie, pewnie po nowym roku. Nie mniej jak dojdzie, sprawdzę to dam znak co i jak. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post