proszę o pomoc

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
monika12xdd
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 69
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:25

proszę o pomoc

Post autor: monika12xdd »

za miesiąc mam zabieg usunięcia migdałków z powodu częstych stanów zapalnych lewego migdałka i gardła i 2 popsute ząbki po lewej stronie siódemkę i ósemkę nie mam jeszcze dziur w zębach są takie czarnawe czy mimo tych popsutych ząbków usuną mi migdałki?
dimedicus

Re: proszę o pomoc

Post autor: dimedicus »

Zęby muszą być wyleczone.
Jedną z przyczyn chorych migdałków jest właśnie próchnica
monika12xdd
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 69
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:25

Re: proszę o pomoc

Post autor: monika12xdd »

dziękuję za odpowiedz,to znaczy że jak zrobię porządek z zębami to nie będę musiała wycinąć migdałków???zaznaczę to że moje problemy z gardłem zaczęły się w połowie 2015 roku ból i kłucie lewego migdałka nigdy nie miałam gorączki,w maju 2016r tak nagle po prostu migdał przestał mnie boleć ale wtedy powiększył mi się węzeł chłonny i zaczął pobolewać,miałam robione USG szyi i było dobrze,teraz mam często zaczerwienione gardło i łuki podniebne bez bólu,boli tylko ten węzeł chłonny praktycznie cały czas nie jest to silny ból ale mam go już dosyć,czasami czuję tam za migdałkiem jakąś przeszkodę albo też czasami lekki ból przy połykaniu nie trwa to długo,wszystkie te dolegliwości mam po lewej stronie tam gdzie te 2 popsute zęby,dodam jeszcze że byłam prywatnie u 2 laryngologów i powiedzieli abym nie usuwała migdałków w przeciwieństwie do tego pierwszego laryngologa który dał mi to skierowanie na wycięcie migdałków marzec 2016r
carboczar

Re: proszę o pomoc

Post autor: carboczar »

monika12xdd pisze:to znaczy że jak zrobię porządek z zębami to nie będę musiała wycinąć migdałków???
to jest możliwe, co potwierdzają
monika12xdd pisze:dodam jeszcze że byłam prywatnie u 2 laryngologów i powiedzieli abym nie usuwała migdałków
ale tu nie możemy ocenić jednoznacznie. Radzę wyleczyć zęby,podleczyć migdałki i być może obejdzie bez zabiegu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post