Krwiak od wewnętrznej strony ust

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
Byłobyfajnie
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2017, o 18:38

Krwiak od wewnętrznej strony ust

Post autor: Byłobyfajnie »

Witam,
kilka dni temu rano, gdy się obudziłem poczułem małego guza na wewnętrznej stronie dolnej wargi. Gdy wstałem zobaczyć dokładniej co się dzieje zauważyłem, że to mały krwiak, lecz po całym dniu wieczorem rozrósł się o ok. 6-8 razy i spuchł.
Następnego dnia opuchlizna zeszła został mały guzek lecz krwiak zaczął pojawiać się od zewnętrznej strony.
Mam teraz krwiaka od wewnątrz i zewnątrz wargi tak jakbym miał siniaka pod ustami.
Pytanie brzmi: Co to może być? Dodam, że ani się nie pobiłem, ani nie uderzyłem ani nie pamiętam żebym się ugryzł.
dimedicus

Re: Krwiak od wewnętrznej strony ust

Post autor: dimedicus »

Najprawdopodobniej w czasie snu mogło dojść do urazu wargi,być może nadgryzienie, może samouderzenie
Jako że jest to miejsce o luźnej tkance taki wylew może być znaczny.To się zdarza. Ocenić można w badaniu,na odległość jednoznacznie się nie da.
Byłobyfajnie
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2017, o 18:38

Re: Krwiak od wewnętrznej strony ust

Post autor: Byłobyfajnie »

Właśnie jestem w trakcie diagnozy. Byłem w przychodni odesłano mnie do laryngologa, niestety dopiero w poniedziałek.
Trochę się martwię nigdy z czymś takim się nie spotkałem, a niejednokrotnie się ugryzłem, uderzyłem.
Taki krwiak i wyszedł po zewnętrznej stronie pod ustami dopiero po dwóch dniach.
Myślałem, że może jakiś wylew lub problem z krzepnięciem krwi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post