proszę o opinię

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
agnieszka500
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:28

proszę o opinię

Post autor: agnieszka500 »

mam skierowanie na wycięcie migdałków,ale nie wiem czy iść czy zrezygnować z zabiegu,zabieg mam za miesiąc,miałam problem z lewym migdałkiem cały czas bolał nie miałam nigdy gorączki ani ropy na migdałku,nigdy żaden antybiotyk nie pomógł więc leczyłam się sama płukanki i tabletki do ssania,po roku nagle migdałek przestał boleć na kilka miesięcy,pózniej wykryli u mnie coś na strunie głosowej,zrobili mi badanie NBI okazało się że to nie rak,tylko na lewej fałdzie głosowej w 1/2 długości poszerzone pojedyncze naczynie i nie wielki obrzęk przestrzeni Reinkego prawego fałdu głosowego,kilka razy już miałam tak że czułam za lewym migdałkiem jakąś przeszkodę albo ból przy piciu i jedzeniu,gardło i łuki podniebne zaczerwienione,i chyba powiększony węzeł chłonny albo to jest migdał nie wiem bo jeden lekarz mówi że to jest węzeł a drugi że to migdał troszkę pobolewa ale to jest inny ból niż kiedyś ból lewego migdałka,co to jest? iczy powinnam wyćiąć migdałki?
carboczar

Re: proszę o opinię

Post autor: carboczar »

Oczywiście zależy od stanu i to lekarz ocenia ale wg mojej oceny i tu niewielu informacji ja bym się wstrzymał.
agnieszka500
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:28

Re: proszę o opinię

Post autor: agnieszka500 »

cieszy mnie ta informacja aby się wstrzymać,skierowanie dał mi laryngolog z nfz 9 miesięcy temu nawet mnie dobrze nie zbadała tylko stwierdziła że migdałki brzydkie ale nie najgorsze że mam pogrubioną i przekrwioną błonę sluzową przepisała antybiotyk i za miesiąc do kontroli,antybiotyk brałam tylko 3 dni bo język zaczął mnie boleć piec troszkę napuchł i tam w tyle języka zrobiły się trzy takie guleczki,brodawki,byłam u lekarza rodzinnego to kazał odstawić antybiotyk i brałam tantunverde i minął miesiąc poszłam na kątrol do laryngologa a migdałek dalej bolał,powiedziałam że lekarz rodzinny kazał mi odstawić antybiotyk z powodu języka,to nakrzyczała na mnie że odstawiłam antybiotyk,zaglądneła do gardła i stwierdziła ropowice,nie miałam gorączki,dała skierowanie na usunięcie migdałków i kazała abym więcej nie przychodziła do niej,przyszła wiosna a migdałek sam przestał boleć i nie miałam już czerwonego gardła ani łuków,trwało to tak do grudnia tamtego roku,i znowu się zaczeło,jak mam leczyć tego migdałka bo tak nie da się żyć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post