Zaburzenia erekcji

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Zaburzenia erekcji

Post autor: waldi »

Mam pytanie do środków na erekcję.Mianowicie mam 29 lat i problemy z erekcją. Zrobiłem sobie badania i niby wszystko jest ok ale jednak problem pozostaje.Zastanawiam się obecnie nad jakimiś środkami aby się wspomóc bo nie chce zawodzić cały czas swojej kobiety Mam pytanie.Czy jest na co kupować środki z L argininą? W sensie czy będą miały działanie? Czy lepiej jest od razu zapisać się do lekarza i poprosić o coś n receptę?
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Zaburzenia erekcji

Post autor: nasajew »

Lekarze na co dzień spotykają się z takimi przypadkami, że na nich takie problemy jak opisujesz, nie robią najmniejszego wrażenia.
Powinna to być opcja, której na pewno nie można wykluczyć.
Na receptę jest np sidenafil, a więc słynna niebieska tabletka na V.
Bez recepty masz np Eromen w skład którego wchodzi np L Arganina. Środek który pozytywnie wpływa na kwestie związane z erekcją.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Zaburzenia erekcji

Post autor: waldi »

nasajew pisze:Lekarze na co dzień spotykają się z takimi przypadkami, że na nich takie problemy jak opisujesz, nie robią najmniejszego wrażenia.
Powinna to być opcja, której na pewno nie można wykluczyć.
Na receptę jest np sidenafil, a więc słynna niebieska tabletka na V.
Bez recepty masz np Eromen w skład którego wchodzi np L Arganina. Środek który pozytywnie wpływa na kwestie związane z erekcją.
Na jakiej zasadzie działa ten środek? Jak jest z siła jego działania ?
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Zaburzenia erekcji

Post autor: nasajew »

W dużym skrócie Arginina w nim zawarta wpływa na naczynia krwionośne w członku... Generalnie jest po nim lepiej niż było. Zamów, przetestuj.
Poszperaj w sieci - masz tam dużo więcej informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post