Stulejak

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Cinek99
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2017, o 16:41

Stulejak

Post autor: Cinek99 »

Witam mam pytanie czy to jest stulejka ,stosunek mogę odbyć normalnie itd tylko ,że skóra blokuje mi się gdy zejdzię na grzybka .Jeśli tak to jak mogę leczyć czy tylko chirurgicznie . To proszę o namiary prywatnie na poznań .Kilka fotek

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/xHCn7
dimedicus

Re: Stulejak

Post autor: dimedicus »

Najlepiej jest sprawdzić osobiście, bardziej dla mnie są zdjęcia wzwodzie.
Tu co na razie widzę to przykrótkie wędzidełko, czy tak jest to zdjęcie nie daje jednoznacznej odpowiedzi.
Proszę o opis, czy napletek z żółądzia schodzi normalnie i powraca na żoładź bez problemów czy zsuwanie i powrót jest trudny.
Czy napletek jest suchy,czy napletek się skleja z żołędziem. Jak rozumiem nie było konsultacji z urologiem czy chirurgiem?
Czy były prowadzone jakieś ćwiczenia na rozszerzenie napletka.
Cinek99
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2017, o 16:41

Re: Stulejak

Post autor: Cinek99 »

To podeśle póżniej takową fote .W stanie spoczynku tak w wzwodzie gorzej i powrót utrudniony ,nie jest suchy napletek .Nie było konsultacji krepująca sytuacja .Nie prowadziłem zadnych ćwiczeń
Cinek99
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2017, o 16:41

Re: Stulejak

Post autor: Cinek99 »

dimedicus pisze:Najlepiej jest sprawdzić osobiście, bardziej dla mnie są zdjęcia wzwodzie.
Podaje link

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/Ea3Us
dimedicus

Re: Stulejak

Post autor: dimedicus »

Jest przykrótkie wędzidełko i niewielkie zwężenie napletka(to taka niepełna stulejka, też nazywana częściową) zwykle w takich przypadka przeprowadza się zabieg plastyki. W wieku dojrzały metody rozciągania napletka raczej się nie sprawdzają.
Radzę podejść do chirurga,oceni to dokładniej. Nie ma co się krępować.
ODPOWIEDZ