Ból po chirurgicznym unusieciu ósemki

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
Klaudia1737
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2017, o 22:15

Ból po chirurgicznym unusieciu ósemki

Post autor: Klaudia1737 »

Witam, około 4 miesiące temu miałam chirurgicznie usuwana ósemkę . Wszystko się niby zagoiło, ale przy siódemce mam odsłonięta szyjkę ( dziąsło jest odsłonięte ) stad straszny ból przy naciskaniu . Czy to się leczy? Bo nie mam siły już dzwonić do dentysty który mówi ze to się goi nawet pół roku czy mam czekać czy podjąć jakieś działania ?
koronka

Re: Ból po chirurgicznym unusieciu ósemki

Post autor: koronka »

Z opisu wynika(prawdopodobnie, nie mam możliwości oceny)że występuje suchy zębodół,zdarza się po ekstrakcji ząbka. Oczywiście się leczy. W każdym razie utrzymujący się ból ząbka siódemki szczególnie po takim okresie wymaga diagnostyki,nie jest to objaw prawidłowy,może wystąpić do miesiąca ale już po ok 7 dniach jest konieczna ocena,dlaczego.
Proszę podejść do innego stomatologa, zrobiła bym też zdjęcie tej siódemki,tak na wszelki przypadek.
Pozdrawiam.
Klaudia1737
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2017, o 22:15

Re: Ból po chirurgicznym unusieciu ósemki

Post autor: Klaudia1737 »

koronka pisze:Z opisu wynika(prawdopodobnie, nie mam możliwości oceny)że występuje suchy zębodół,zdarza się po ekstrakcji ząbka. Oczywiście się leczy. W każdym razie utrzymujący się ból ząbka siódemki szczególnie po takim okresie wymaga diagnostyki,nie jest to objaw prawidłowy,może wystąpić do miesiąca ale już po ok 7 dniach jest konieczna ocena,dlaczego.
Proszę podejść do innego stomatologa, zrobiła bym też zdjęcie tej siódemki,tak na wszelki przypadek.
Pozdrawiam.
Dziękuje za odpowiedz wybiorę się do innego stomatologa . Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post