Ból kolan

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
kamis.c
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 1 sty 2016, o 13:57

Ból kolan

Post autor: kamis.c »

Od kilku lat mam ustępujące czasem bule kolan. Raz bolą mnie bardzo raz w ogóle, czasem lewe, czasem prawe, jak nogi będę mieć wyprostowane przez jakieś 3 minuty to potem bardzo boli mnie kolano przy zginaniu. Jak uklęknę to też mnie bolą, z przysiadami też mam duży problem. Co to może być? Czasem nic nie robie i zaczyna mnie boleć. Kiedyś nie miałam problemu z dosięganiem dłońmi - stóp przy wyprostowanych nogach teraz tego nie zrobię przez kolana. Zaczyna być to powoli męczące.
dimedicus

Re: Ból kolan

Post autor: dimedicus »

Zwykle przyczyny są pourazowe ale też mogą wynikać z nadwagi czasem mogą wynikać z infekcji bakteryjnej inne to zmiany zwyrodnieniowe ale to racza nie wchodzi w rachubę ze względu na młody wiek,chyba że są związane z przebytymi w młodości jakimiś stanami.Inne przyczyny to przeciążenia,nawet uprawiając różne sporty czy jazdę na rowerze można przeciążyć stawy ale i też kręgosłup może powodować takie objawy.
Jest wiele przyczyn i długo można wymieniać np też czynnik reumatoidalny
Trzeba wykonać badania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post