Czy to stulejka czy krotkie wadzidelko?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
ktoss
Użytkownicy
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2017, o 10:52

Czy to stulejka czy krotkie wadzidelko?

Post autor: ktoss »

Witam chciałem się zapytacz czy jest to stulejka czy krótkie wadzidelko?


Na poczatku mialem problem z sciagnieciem napletka, natomiast teraz idzie juz mi lepiej ale podczas erekcji czuje ucisk wlasnie od strony wadzidelka, jak i od drugiej strony. Czasami po bokach ale zdecydowanie mniej. Czy to wadzidelko czy stulejka bylem u urologa powiedzial ze wadzidelko ale nie ogladal w czasie wzwodu penisa. Po naciagnieciu napletka za zoladz musze chwile pomeczyc by wrocil na napletek na miejsce.

Chociaz przy ostatniej erekcji czulem ciagniecie w dol od strony wadzidelka takie uczucie zrywania/rwania.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2017, o 11:33 przez ktoss, łącznie zmieniany 1 raz.
dimedicus

Re: Czy to stulejka czy krotkie wadzidelko?

Post autor: dimedicus »

I przykrótkie wędzidełko a i częściowa (niepełna) stulejka
ktoss
Użytkownicy
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2017, o 10:52

Re: Czy to stulejka czy krotkie wadzidelko?

Post autor: ktoss »

Jestem po operacji naciecia wadzidelka czyli bd mnie czekac znowu jakas operacja?
dimedicus

Re: Czy to stulejka czy krotkie wadzidelko?

Post autor: dimedicus »

Na podstawie podany zdjęć mogę tylko ocenić jak to wygląda inaczej to się ocenia jak napletek się zsunie całkowicie(max) tu nie ma takich zdjęć. Jeśli na tych zdjęciach napletek jest zsunięty max to jest na pewno za krótkie wędzidełko. Nie zawsze kończy się na jednej plastyce ,czasem jest konieczność ponownego zabiegu plastyki.
ktoss
Użytkownicy
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2017, o 10:52

Re: Czy to stulejka czy krotkie wadzidelko?

Post autor: ktoss »

Dodam ze urolog naciagal napletek i mowil ze stulejki tu nie widzi. Tylko, ze to nie bylo w czasie erekcji*, a teraz sie naczytalem w internecie ze powinnien tez obejrzec penisa w czasie wzwodu? Czy to prawda? czy jednak w stanie spoczynku po naciagnieciu napletka na max tez idzie wywnioskowac czy jest to stulejka czesciowa?
carboczar

Re: Czy to stulejka czy krotkie wadzidelko?

Post autor: carboczar »

Kiedy penis jest w stanie spoczynku nie musi wystąpić stulejka ale jeśli napletek nie schodzi za żołądź to znaczy, że to jest albo stulejka albo za krótkie wędzidełko napletka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post