Stworzenie przypadku medycznego

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
michau91
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2017, o 13:45

Stworzenie przypadku medycznego

Post autor: michau91 »

Witam
Możliwe iż w ogóle nie można takiego tematu wrzucać na forum ponieważ...nie mogę znaleźć działu "Pozostałe" a takim temat się wydaje. Ale zaryzykuję i może będzie dane mi znaleźć osoby do współpracy.

Chciałbym stworzyć REALNĄ sytuację życiową która mogłaby się przydarzyć. Czy jest możliwość aby w wypadku samochodowym zostało ranne rodzeństwo - siostra z bratem tak iż rodzice będą musieli podjąć decyzję o tym które z dziecka ratować.

Czy możliwością jest aby dwie osoby tak ucierpiały w wypadku(koniecznie rodzeństwo o ile to istotne medycznie/w podobnym wieku) aby lekarze mieli do wyboru ratowanie tylko jednej osoby kosztem drugiej? Nie wiem czy w ogóle takie coś jest medycznie możliwe. Nie chodzi mi o jakieś Sci-Fi.

Jest wypadek samochodowy - Ranni to siostra i brat - Rodzice w szpitalu muszą podjąć decyzję o tym które dziecko uratować - Medycznie sprawa powinna wyglądać tak iż lekarze mogą uratować tylko JEDNO dziecko bądź ŻADNEGO.

Czy jest taka możliwość? Jeżeli jest to chciałbym osobie która zaproponuje rozwiązane zaproponować współpracę przy projekcie w ramach konsultacji. Oczywiście płatną.

Jeżeli jest taka osoba to proszę o zgłoszenie się w temacie bądź napisanie wiadomości prywatnej. Jeżeli są jakieś nieścisłości proszę o pytania.

Pozdrawiam
dimedicus

Re: Stworzenie przypadku medycznego

Post autor: dimedicus »

michau91 pisze: Stworzenie przypadku medycznego
nie musi się stwarzać takie przypadku hipotetycznie.
Takie przypadki medyczne są znane w medycynie, były opisywane nie tylko w literaturze medycznej ale i w prasie,dużo jest na obcojęzycznych portalach.
michau91
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2017, o 13:45

Re: Stworzenie przypadku medycznego

Post autor: michau91 »

dimedicus pisze:
michau91 pisze: Stworzenie przypadku medycznego
nie musi się stwarzać takie przypadku hipotetycznie.
Takie przypadki medyczne są znane w medycynie, były opisywane nie tylko w literaturze medycznej ale i w prasie,dużo jest na obcojęzycznych portalach.


Z angielskim nie stoję na najwyższym poziomie ale mógłbyś polecić jakąś polską literaturę?
Czy może sam byłbyś zainteresowany taką sprawą?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post