Ból moczowodów, po miesiaczce, parcie na mocz?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
nagietek123
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 2016, o 20:59

Ból moczowodów, po miesiaczce, parcie na mocz?

Post autor: nagietek123 »

Od kilku lat po przebytej miesiaczce, a dokładnie po kilku dniach od jej skończenia się zaczynam odczuwać parcie na mocz oraz ból dwóch moczowodów, pęcherz nie boli mnie. Gdy biorę Furaginum pomaga, ale tylko trochę,bóle przechodzą zwykle po kilku dniach, ale za miesiac bóle wracają. Co moze być przyczyna bólu moczowodów i jaki lek zastosować?USG jamy brzusznej wykazuje, ze wszytko jest w porządku
dimedicus

Re: Ból moczowodów, po miesiaczce, parcie na mocz?

Post autor: dimedicus »

Czy wykonano badanie moczu?posiew?Czy to jest leczenie dorywcze czy pełne?
nagietek123
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 2016, o 20:59

Re: Ból moczowodów, po miesiaczce, parcie na mocz?

Post autor: nagietek123 »

Wykonano kilka razy badanie moczu, zwykle był opis, nieliczne. Wykonano kilka razy też posiew moczu. Wynik z ostatniego posiewu wykazał bakterię z rodziny Streptococus, ale w malej ilości. Natomiast poprzednie posiewy moczy były wykonywane po chorobie i wszytko było w porządku.Dzis po godzinie 16, napiszę dokładniej wszytko, tak jak było napisane na wynikach badań.Leczyłam też się u ginekologa. Ostatnia cytologia-wynik w porządku, usg dopochowe-wszytko wg normy.Piecze mnie tylko w okolicach warg sromowych,oraz w okolicach cewki moczowej oraz mam parcie na mocz, z tym że pęcherz nie boli mnie, ale moczowody.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post