bol pieczenie cewki moczowej

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
lukaniu2102
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 5 lip 2016, o 12:45

bol pieczenie cewki moczowej

Post autor: lukaniu2102 »

Witam moj problem trwa od czerwca mam stala paertnerke po kazdym stosunku na 2-3 dzien po zaczyna sie pieczenie bol w cewce moczowej ktory dodatkwo nasila sie po oddaniu moczu i bol w kroczu robiilsmy nastapeujace badania:
chlamydia ureoplasma mycoplasma rzeczaka metoda DNA - wymazy z ceweki moczowej szyjki maciciy wszystko ujemne patogenow nie stwierdzono posiew moczu u mnie tez nasienia jalowe chlamydia z krwi tez ujemna bylsmy leczeniu razem 14 dni azytromycyna o kilku dniach brak objawowo SEX w zabezpieczeniu u mnie po leczeniu objawy minely partnerka zadhych nie mial objawow wogole kontakt bez zabezpieczenia w listopadzie znowu wraaca pieczenie bol w cewce itd badanie partnerki w gin wymaz z pochwy jalowy drozdczycy nie stiwerdzono czystosc pochwy ok u mnie badania daslej ujemne w czym tkwi problem co to moze byc?prosze o pomoc
dimedicus

Re: bol pieczenie cewki moczowej

Post autor: dimedicus »

Wynik badania prostaty nie musi wykazać obecności bakterii ale to nie oznacza że ich tam nie ma.
lukaniu2102
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 5 lip 2016, o 12:45

Re: bol pieczenie cewki moczowej

Post autor: lukaniu2102 »

To w takim przypadku co było by najlepiej zrobić?jak to ewentualnie leczyć?
dimedicus

Re: bol pieczenie cewki moczowej

Post autor: dimedicus »

Leczenie jest bardzo trudne i może trwać kilka miesięcy.ale leczenie musi już prowadzić lekarz na miejscu.
pelesos
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2016, o 23:01

Re: bol pieczenie cewki moczowej

Post autor: pelesos »

Witam, moim zdaniem nadal zapalenie, może źle pobrane badania ? Może trzeba zaproponować inne leczenie?
lukaniu2102
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 5 lip 2016, o 12:45

Re: bol pieczenie cewki moczowej

Post autor: lukaniu2102 »

Witam urolog po badaniu palcem stwierdzil iz prostata jest w stanie zapalnym wykonal masaz stercza pobral wymaz przez cewke wydzieliny z cewki moczwej dziś odebralem wynik: nie stwierdzono zadnych drobnoustrojow posiewy moczu zawsze ujemny robilem tez chlamydia metoda pcr wymaz z cewki ujemna czy ta metoda daje 99% iz to nie chlamydia jest przyczna tego zapalenia?rzezaczka pcr tez ujemna
lukaniu2102
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 5 lip 2016, o 12:45

Re: bol pieczenie cewki moczowej

Post autor: lukaniu2102 »

partnerka robila chalmydia rzezaczke rzesitka wymaz z szyjki macicy tez ujemne- ale w wymazie wyszla jest jakby leukocytoza powyzej 10 leukocytow w polu widzenia czy ona moze miec cos co poprzez cewke tak dziala na moja prostate?jesli tak to co np jesli chorob wenerycznych u niej nie stwierdozno
dimedicus

Re: bol pieczenie cewki moczowej

Post autor: dimedicus »

Jest więc stan zapalny
lukaniu2102 pisze:w wymazie wyszla jest jakby leukocytoza powyzej 10 leukocytow
może się przenieść na g.k.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post