dziwny wachlarz objawów

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
AgnesTm
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2017, o 21:27

dziwny wachlarz objawów

Post autor: AgnesTm »

Witam, pisze w sprawie mojej 64 letniej mamy.
mama ma co jakiś czas dziwne ataki nagle dostaje wysokiego cisnienia, lęku, kołatania serca, dlawienia w przeyłku, bolu i pieczenia w klatce piersiowej, pieczenia calego ciała, czestomoczu, czesto oddaje stolec, na zmiane ma dreszcze i fale gorąca, robi się cała czerwona na całym ciele, do tego jest jej bardzo słabo.

Ciągle jeździ na sor, bo przyjezdza pogotowie a lekarze rozkladają rece.

mama leczy sie na nadcisnienie tetnicze, depresje, refluks, uchylki w jelicie, poczatki ostooperozy , i lekko podwyzszony cukier, i wątroba w ciezkim stanie z raci przyjmowanych leków, do tego mama ma guzy na płucach i tarczycy pod kontrolą lekarzy.Nie wiem co jest nie tak. Mama miała juz prawie wszystkie badania, nic specjalnego nie wykazaly, w tą srodę idzie na koronarografię. Czy ktoś spotkał się już z jakim wachlarzem objawów? Proszę o jakiekolwiek wskazówki, nie mam już pomysłu , a widzę jak mama bardzo cierpi.
carboczar

Re: dziwny wachlarz objawów

Post autor: carboczar »

U mamy objawy mogą być złożone a leczy się na wiele chorób, jedne mogą wpływać na inne i odwrotnie,przez co trudno jest postawić diagnozę, zapewne stosuje wiele leków a te mogą wchodzić w interakcje i powodować objawy wtórne.Jest konieczne badanie kompleksowe z uwzględnieniem interakcji leków. Niektóre z objawów są z przyczyn wtórnych i nie wymagają leczenia,tu trzeba leczyć przyczyny pierwotne a niektóre objawy nie będą występować.
3 kierunki do diagnostyki; kardiologiczne,endokrynologia,gastrologia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post