Bóle jąder i palenie w prostacie , prośa o jakąkolwiek pomoc

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
bełkot
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2017, o 18:23

Bóle jąder i palenie w prostacie , prośa o jakąkolwiek pomoc

Post autor: bełkot »

Po pierwszym leczeniu ILADS 18 mc leczenia,które okazało się skuteczne przez rok miałem spokój z Chlamydią i Mykoplazmą. Poznałem dziewczynę i z pewnym dystansem bałem się kontaktu z nią przez poprzednie "przygody z atypówkami " wypytałem ją o zdrowie czy jej coś dolega stwierdziła że nic, zaczęło się 20 dni po kontakcie zaczerwienione ujście cewki moczowej i doszedł ból jąder i prostaty naprzemienny.

Zrobiłem szereg badań na choroby weneryczne Ctr, M hom, Ureaplazma , kiła , rzeżączka ,rzęsistek, Chlamydia pn , Mykoplazma pn . W badaniu wyszła Myco Pneumonia IGA dodatnie i IGG dodatnie , jak jej powiedziałem że mnie zakaziła, i ciężko się to leczy , powiedziała że jestem nie normalny i mnie zostawiła.

Byłem u urologa zrobił badanie usg jąder, badanie moczu - wychodzą dość liczne bakterie, diagnoza wszystko w porządku, wypisał receptę na 5 dni doxy, powrót do tego lekarza z nowymi wynikami moczu -bakterie nieliczne, po rozmowie lekarz sugeruje wizytę u psychiatry , robi ze mnie wariata.

Wróciłem do leczenia ILADS 8mc bez rezultatu doxy,mino , makrolidy , rifabutyna, w badaniach z miesiąca na miesiąc wzrost przeciwciał IGA, przerwałem leczenie byłem wyczerpany, wypadły mi włosy zmęczenie organizmu bo ciężko też pracuję . Po 4 mc od odstawienia leków doszły bóle kolan i powrót do ILADS obecnie 1,5 mc leczenia na zestawie rif, levo, biseptol, bóle kolan nieodczuwalne czasem lekko zabolą natomiast ból jąder pozostał, lekko bordowe ujście cewki, prostata "pali " na przemian z jądrami.
Co ciekawe lekarz ILads twierdzi że Mykoplazma Pneumoniae mogła się przenieść podczas stosunku oralnego.

Zioła buhnera stosowałem ok 2mc bez rezultatu, co pomaga to ciepło, prysznic gorący , sauna, generalnie ruch jak siedzę i nic nie robię ból wraca jak bumerang, Robiłem badania na pasożyty , grzyby, i typowe z moczu i nasienia wyniki ujemne. Po rifabutynie dostałem gorączek ok 40 st i podczas gorączki objawy zniknęły pojawiły się 3-4 dni po powrocie normalnej temperatury.

Bardzo proszę o jakąś logiczną poradę, psychika zaczyna mi siadać, znam swoje ciało. Żyć się odechciewa. Z góry dziękuję
dimedicus

Re: Bóle jąder i palenie w prostacie , prośa o jakąkolwiek p

Post autor: dimedicus »

Ja bym w tym przypadku zrobił badania na prostatę,obawiam się że tu się zagnieździły bakterie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post