mam 22 lata i kłopoty z erekcją

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Jarek1994
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2017, o 09:01

mam 22 lata i kłopoty z erekcją

Post autor: Jarek1994 »

mam 22lata i od 2 miesiecy mam wstydliwy kłopot z erekcją. stało sie to praktycznie z dnia na dzien kiedy to uprawiałem sex z moją dziewczyną było to rano a wieczorem dokonałem masturbacji i od tego czasu 24h na dobe dętka zero nic sie nie dzieje. byłem prywatnie u urologa dwa razy przepisał mi tylko tabletki a kiedy zapytałem sie czy bedzie jak dawniej ,odparł ze za wiele nie da sie zrobic i jedyne co moge to łykać tabletki. dla mnie to było jak wyrok moja wartośc spadła i tak była niska i przeżywam załamanie z tego powodu jest mi smutno ,strasznie chce mi sie płakac, nie wiem co robic dalej ? i czy da sie na stałe przywróćić dawną sprawność bez tabletek na potencje, z góry dziekuje za rady i życze miłego dnia
Meneus

Re: mam 22 lata i kłopoty z erekcją

Post autor: Meneus »

Bez przesady,że nic się nie da zrobić,na początek trzeba wykonać badania w kilku kierunkach aby zdiagnozować przyczynę a więc czy to problem jest w głowie czy jakie przyczyny chorobowe a tych może być kilka.
Proszę podejść do lek. I kontaktu albo do seksuologa
W takim wieku bez przyczyny nie traci się libido.
Jakie tabl.zalecił?
Jarek1994
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2017, o 09:01

Re: mam 22 lata i kłopoty z erekcją

Post autor: Jarek1994 »

tabletki to sildenafil actavis na godzine przed ,jutro zajerejstruje sie do lekarza rodzinnego i poprosze o skierowanie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post