Uporczywa infekcja

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Rafal78
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2017, o 16:13

Uporczywa infekcja

Post autor: Rafal78 »

Witam, mam 38 lat, moje problemy zaczęły się od dość przypadkowego i jednorazowego stosunku oralnego z pewną znajomą ktora twierdzi ze jej oraz jej stalemu partnerowi nic nie dolega.
Od tamtego czasu (objawy zaczely sie dzien po ) mam uporczywe zapalenie pęcherza i śluzowy wyciek z cewki moczowej.
Trwa to rok, lecze sie już u trzeciego urologa, brałem masę antybiotyków ( unidox, ciprocex, azycyne, amiksoklav, urinal, zinnat, levoxa) . Nic nie pomaga.
W międzyczasie miałem 3 wymazy z cewki na posiew ( za każdym razem wychodza gronkowce Staphylococcus Koagoulazo Ujemne bez antybiogramu- natularna flora skóry) , raz wyszło Proteus mirabis i Enterococcus facealis - te bakterie wyszły na pierwszym posiewie, potem już ich nie było.
Miałem też dwa wymazy z cewki na badania genetyczne pakietowe pcr w kierunku chlamydii trachomatis, mycoplasma genitaliom i hominis,neisseria gonorrhoeae, ureaplasma,trichomonas vaginalis. Wszytskie wyniki ujemne.
Ciągły ból pecherza i pieczenie, lekki wyciek śluzowy z cewki.
Do tego doszły bóle kolan wyraźnie związane z pęcherzem- w okresach zaostrzenia bólu pęcherza bolą też bardziej kolana.
Proszę o porady, czy możliwe by badania nie ujawniły istniejącej infekcji?
Czy możliwe by powodem infekcji były potencjalnie niegroźne gronkowce koagulazo ujemne , które notorycznie wychodzą w wymazach jednak lekarze mówią że to normalne?

Pozdrawiam
carboczar

Re: Uporczywa infekcja

Post autor: carboczar »

Rafal78 pisze:objawy zaczely sie dzien po ) mam uporczywe zapalenie pęcherza i śluzowy wyciek z cewki moczowej.
jeśli dzień po to raczej już była inna przyczyna infekcji.
Rafal78 pisze:Czy możliwe by powodem infekcji były potencjalnie niegroźne gronkowce koagulazo ujemne , które notorycznie wychodzą w wymazach jednak lekarze mówią że to normalne?
nie zawsze MSCNS (gronkowiec koagulozo-ujemny) może mieć wpływ na podane objawy ale czasem może mieć wpływ.Stosowano wiele leków(antybiotyków) bez efektu a powinno.
podejrzewam że bakterie znajdują się w sterczu a w tym przypadku wyniki badań mogą być prawidłowe.
Jeśli tak,to leczenie jest bardzo trudne i długotrwałe. Sądzę że powinno sie w tym kierunku rozważyć badania.
Rafal78
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2017, o 16:13

Re: Uporczywa infekcja

Post autor: Rafal78 »

Ból jest umiejscowiony w pecherzu nawet tkliwosc na ucisk mam + śluz z cewki. Ostatni wypaz z cewki mialem po masazu prostaty i rowniez wyhodowano jedynie staphylococcus koagulazo ujemne bez antybiogramu...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post