Problemy w związku.Straciłem zaufanie czy to podejrzenia

Zakochani, zachowania, nieporozumienia, różnice wiekowe partnerów rady.
mlodyyy
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2016, o 13:03

Problemy w związku.Straciłem zaufanie czy to podejrzenia

Post autor: mlodyyy »

Od poltora roku mieszkam z kobietą mojego zycia, mamy kilkuletnie dziecko.
Problem polega na tym ,że kilkutrotnie sprawiłem jej przykrość, ostatnim razem nawet padło z jej strony stwierdzenie,że mam sie wyprowadzić, nie uczyniłem tego i mieszkamy dalej razem, niby wszystko jest ok, ale jednak nie do końca, niedawno (podczas wakacji) była z dzieckiem na wakacjach, ja zostałem w domu.gdy wrocila myslalem ze jak odpoczela od mnie to bedzie jakos lepiej, ale niestety, najgorsze jest to ze ciagle mowi o wakacjach, a wlasciwie o pewnej obecnej tam osobie.
Generalnie ma ciezki charakter, Kocham Ją ponad wszystko i chce zrbic wszystko by wrocilo normalne partnerskie zycie.
wiem ze i tak moge dostac od was odpowiedzi typu, sam zawaliles to teraz musisz za to zaplacic .
i place juz kilka miesiecy, ale pragne odbudowac jej zaufanie bo bez tych dwoch osob(moja Kobieta i moje dziecko) nie funkcjonuje.
gdy byly na wspomnianym wczesniej urlopie to jadlem tyle ile potrzebowaem zeby sie nie przewrocic, czyli przez ten tydzien urlopu zjadlem tyle co normalnie jadam w jeden dzien, a co a tym idzie nie zalezalo mnie na niczym.

Moge dopowiedziec iz mnie Kocha, ale nie potrafi mi zaufac, ten moj ostatni wybryk czyli
, powod dla ktorego sie odsunela od mnie jest taki ze kiedys bedac w pracy rozmawialem z moja kolezanką przez gg na temat aktualengo zycia, a dokladnie ze mam problemy finansowe, gdyz mam za duzo wydatkow ktore sie za mna ciagna od dluzszego czasu, i nie wiedzac czemu moja Pani byla wowczas w domu i ten dialog został uwieczniony rowniez na domowym komputerze, Pani to przeczytala i stwierdzila iz ja napisalem ze ja utrzymuje, od tamtej pory jest miedzy nami spory dystans, ja robie wszystko by nie miala powodow do zlosci na mnie, ale jednak zawsze cos palne , np: prosila mnie kiedys zebym rzucił palenie, potrafilem to zrobic do tego stopnia ze nie pale przy niej, choc czasem zdarzylo mi sie, przy wyjsciu do sklepu zapalic i wowczs jak wracalem wyczuwala to i twierdzi ze ja oklamalem ze nie pale, choc jak zapytala czy palilem to nie zaprzeczylem.
wczesniej raz kiedy sprawailem jej bol to np, jej zdaniem nie podobal mi sie prezent od niej i miala zlosc na mnie, innym razem zdarzylo sie ze bylo klamstwo(A TO DUZY BLAD Z MOJEJ STRONY) wiec reasumujac swiety nie jestem i wiem ze sporo nabroilem ale wszystko czego teraz pragne to odbudowac nasze relacje, i gdy spytalem czy moge znow o nia walczyc to powiedziala ze moge ale nie wienczy mi sukcesu, choc powiedziala ze mnie Kocha , ale nie jest to dla niej latwe, wiec domniewam ze gdyby nie chciala bys my byli razem to kazala by mi sie spakowac i wyniesc z jej domu.

Proszę pomożcie mi odbudowac to co popsulem, moze ktos ma jakies rady.
I tak wiem ze nei bedzie jak kiedys ale chcialbym zeby bylo normalnie bo juz nawet buziaka na przywitanie lub pozegnanie dostaje sluzbowego.
na koniec przepraszam za bledy i zjedzone literki.
Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdesperowany
carboczar

Re: Problemy w związku.Straciłem zaufanie czy to podejrzenia

Post autor: carboczar »

Przede wszystkim musisz porozmawiać sam ze sobą,czego oczekujesz w życiu,co jest dla Ciebie najważniejsze.Popełniasz błędy,nie jest to tak że w jednej chwili naprawisz wszystko.Zaufanie można szybko stracić ale odzyskać to już długa droga.Proponuję porozmawiać z partnerką ale na spokojnie,przedstawić swoje uczucia,swoje zachowania i spojrzenie na życie.Nie wynosić problemów do osób trzecich,te należy rozwiązywać we własnym związku.Staraj się odzyskać zaufanie to długa droga.Porozmawiaj ale spokojnie.
mlodyyy
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2016, o 13:03

Re: Problemy w związku.Straciłem zaufanie czy to podejrzenia

Post autor: mlodyyy »

oczekuje od zycia i jest to rowniez dla mnie najwazniejsze aby wspierac moje dziecko w zyciu codziennym, zbudowac jej prawdziwy dom na jaki zasluguje (mama, tata i nasza pociecha).

niestety co do zaufania masz 100 % racji ze ciezko je odbudowac, ale nie wiem czy jest to wogole mozliwe????
dimedicus

Re: Problemy w związku.Straciłem zaufanie czy to podejrzenia

Post autor: dimedicus »

Zaufania w 100% się już nie uzyska co nie oznacza że partnerka nie może Ci wybaczyć.Jednak czeka Cię długa i wyboista droga a tylko od Ciebie zależy czy ją przejdziesz.I nie będzie to miesiąc czy 2 ale o wiele więcej.Będziesz przez długi czas obserwowany i oceniany.Więc nie rób nic na siłę a małymi kroczkami.Nie staraj się okazywać że się zmieniłeś,to nie przejdzie na to potrzeba czasu a nie nagłej zmiany.Jeśli Ci zależy i będziesz konsekwentny,będzie dobrze.Pamiętaj każdy ma prawo do błędów i je popełnia ale to też wymaga naprawy a czy włożysz w to "serce" zależy od Ciebie.I jeszcze jedno należy dużo rozmawiać i słuchać tego co mówi partnerka.Powodzenia.
Awatar użytkownika
lolitka
Użytkownicy
Posty: 26
Rejestracja: 31 sty 2017, o 12:10

Re: Problemy w związku.Straciłem zaufanie czy to podejrzenia

Post autor: lolitka »

Szczera rozmowa będzie tu niezbędna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post